Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire szamithatok? Nagyon...

Mire szamithatok? Nagyon izgulok es felek.

Figyelt kérdés
Holnapra vagyok kiirva ,ha nem tortenik semmi akkor kedden azt mondta az ugyeletes (nem fogadott) orvos ,hogy befektetnek.Tenyleg be fognak fektetni?Ugy tudom nem szokas ,foleg ha kozel lakok a korhazhoz es nem indokolt persze.Ha nem indul be a szules meddig hagyjak?Hogyan inditanak egyaltalan?Sajnalom mar utolag ,hogy nem fogadtam orvost mert minden kismama riogat ,hogy akkor hagynak tulhordani heteket ,meg vajudani egesz napokat stb.Szeretnek tapasztalatokat ,infokat ,hogy mi zajlik ilyenkor.Minden erdekel!Koszonom.
2015. máj. 24. 18:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20-as vagyok,beleolvasgattam néhány komiba, az jött le,hogy a császártól tartasz. Nem kell attól sem félni. Első babám egyébként,én is nagyon féltem tőle. Aztán amikor a 30. héten közölték,hogy faros a kicsi,teljesen magam alatt voltam. Aztán a 32 hete uh-on még mindig az volt,akkor kiborultam,mert nem akartam császárt,nagyon szerettem volna az első babámat spontán megszülni. Aztán végül a 37. héten kis vérzés miatt a szülőszobán kötöttem ki. Addigra már beletörődtem és meg is barátkoztam a császár gondolatával,mert úgy voltam vele,hogy legalább sokkal hamarabb a karjaimban tarthatom a kicsikémet. Aztán nst-re raktak,90 percig küszködtünk mert úgy hullámzott a hasam,hogy két érzékelőt rúgott le egyszerre. Mivel faros volt,azt mondták befektetnek a szülésig. Előtte még gyorsan ránéztek a kicsire és rájöttek,hogy hát azért nem érzékelte normálisan a szívhangot az nst,mert megfordult a kis drága. Zokogtam örömömben,megmentett a kis drága. :) De addigra már annyira beletörődtem abba,hogy vágnak,hogy most már a spontán szüléstől tartok egy kicsit. Egyébként miskolci vagyok,a Semmelweisben fogok szülni. Láttam a komikban,hogy eléggé eltérőek a kórházban lévő eljárások ilyenkor.
2015. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja és vajúdni nem hagynak napokat. HA elfolyt a magzatvíz,akkor a kicsinek 24 órán belül muszáj így vagy úgy megszületnie,különben életveszélybe kerül. Ha nem folyt el a víz,akkor viszont hagynak amíg kell. Amikor bent feküdtem,egy csaj már a 42. hétben volt,indították volna neki másnap a szülést,de a kicsi úgy gondolta inkább kijön. Vasárnap éjféltől kínlódott szegény és amikor én hazamentem hétfőn délben még mindig nem volt meg a gyerek,mert nem folyt el a magzatvíz és hagyták szegényt...orvosa válogatja ezt is egyébként.
2015. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!