Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet elvetelni? Mire...

Titkos1997 kérdése:

Mitol lehet elvetelni? Mire kel oda fgyelni

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
ha egyébbként egészséges vagy, akkor erőlködés, ütés, sok szorongás, stressz, szélsőségesen egyoldalú táplálkozás és a káros szenvedélyek, amik veszélybe sodorhatnak titeket!
2015. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írta. Annyi még, hogy akármi is az oka, potenciálisan életveszélyes állapot. Ha erős görcsöt vagy vérzést tapasztalsz, azonnal orvoshoz kell menni!
2015. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármitől az első 12 hétben. Sok orvos a szexet sem javasolja vagy csak nagyon odafigyelve. Attól,hogy te egészséges vagy még elvetélhetsz ugyanúgy,hiszen a babádról senki sem garantálja,hogy az. Hiába látja a doki az első vizsgálaton vagy akár a 12 hetes uh-on,hogy minden rendben van,nem lát bele a kicsibe,így nem tudja,hogy van-e vmi olyan baj ami esetleg vetélést okoz. Pont emiatt féltem én is,mindig vártam az uh-ot,a következő hónapot,hogy még egy kicsit előrébb legyünk,aztán most itt vagyok,tegnapra voltam kiírva,de olyan jól el van bent,hogy semmitől sem akar kijönni. Tényleg kerüld az erőlködést,túlzott nyújtózkodást, nagyobb súly emelését, megerőltetést,forró vizet(!!),mármint az abban való fürdést. Sok orvos pl. már a fürdést sem javasolja,inkább csak a zuhanyzást. Főleg ha fogékony vagy a fertőzésekre. Mindig is nagyon tisztán tartottam magam és mégis egyszer amikor beültem 15 percre egy kád vízbe,rá két napra mehettem is a dokihoz,mert nem olyan volt a folyás mint kellett volna. Pedig mielőtt megengedtem a fürdővizet alaposan lemostam magam a zuhany alatt és még így is...
2015. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én arra figyelnék oda, hogy másképp fogalmazzak. A "Mitől lehet elvetélni?" olyan, mintha azt várnád...Amúgy én elvetéltem, mikor semmi olyat nem tettem, ami árthatna, és megmaradt a baba, amikor azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, és minden megtörtént, amitől szigorúan óvtak volna.
2015. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne igyál cickafark teát. Sok helyen olvasható, h melyik trimeszterben lehet - és azt is, h nem maradt meg a baba. Szerintem azt kerüld. Ha viszont felfáznál, csodálatos hatású ülőfürdőként, nem túl forrón, csak rövidebb ideig.
2015. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!