Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok, és...

6 hetes kismama vagyok, és sokat biciklizek, egyhuzamban körülbelül egy órát, ami kb 10 km-nek felel meg. Ez majdnem 2 naponta a munkámból kifolyólag. Nem okoz ez bajt a babának? Nem szeretnék elvetélni!

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne belőle. Nővérem 35. hétig kerékpározott, és "csak azért eddig" mert az orvos jobbnak látta, ha befekteti, mert szereti kézközelben tudni a kismamáit, és a program császára már ki volt tűzve :)
2012. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem okozol neki problémát csak óvatosan.....

Én még az utolsó hetekben is tekertem...:)

2012. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem merek már biciklire ülni, az orvosom sem tanácsolta!
2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig is hozzá volt szokva a szervezeted, akkor nem árthat. Csak arra vigyázz, hogy a kátyúkat kerüld el és persze el ne ess!
2012. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Saját megnyugtatásodra nyugodtan abbahagyhatod. Amikor megtudtam hogy babám lesz onnantól nyalog mentem a munkahelyre. Sokat szúrkált a hasam.

De ha nincs semmi panaszod, és nem okoz nehézséget próbáld ki megy-e, de ne erőltesd!

2012. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt aki a maratont futotta le 30akárhány hetes terhesen..utána ment szülni, ha jól tudom minden rendben ment, egészségesek. Na ez egy elég extrém példa, de szerintem ha a te szervezeted ehhez hozzá van szokva akkor minden rendben lesz, ha már nem esik jól, ne erőltesd.

Jó babavárást.

2012. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tekerj, ha jól esik! Csak arra figyelj, hogy ne erőltesd meg magad, szépen kényelmesen haladj és ahogy már előttem is írták, kerüld a kátyúkat és az esést! Én az terhességem elejétől bicajoztam egészen a 38. hétig. Hétfőn még tekertem, szerdán mentem szülni. Nekem a dokim azt mondta, hogy nyugodtan, amíg jól esik!!!!!

Boldog baba várást!

2012. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ne hajtsd tul magad, ne menjen fel nagyon a pulzusod, nehogy oxigénhiány lépjen fel a babánál. Valahol olvastam, hogy mennyi a normális maximum ilyenkor.
2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat akkor majd lassan tekerek !!!
2012. márc. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!