Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességmegszakítás után...

Terhességmegszakítás után mikor jön meg végre?

Figyelt kérdés

5 és fél hete volt a terhességmegszakítás (12 hetes, egy nap híján 13), de még mindig semmi... Úgy érzem, mintha meg akarna jönni, görcsölget a hasam, de még sem történik semmi. Ez még belefér? Van esetleg valami, ami segítené "beindítani" ezt az egészet, mert már szeretnénk a következő babát? Az orvos a 3 hetes vizsgálatnál azt mondta, ilyenkorra már meg fog jönni, és utána már jöhet is a következő baba, ezért (is) jó lenne, ha nem lenne gond.

Eddig palástfű-cickafark teát ittam, de mivel írták, hogy a cickafark vérzéscsillapító (lehet, hogy ez butaság, nem tudom), ezért pár napja abba is hagytam.


2015. máj. 26. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudom le leszek pontozva, de nekem az szokott bejönni, ha jó meleg vízbe ülök és vörösbort kortyolgatok.
2015. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem veteles utan 6 hetet mondtak. Ugy is lett.

De ajanlott kihagyni 3 ciklust mielott ujra probalkoztok. Regeneralodnia kell a mehednek es a hormonhaztartasodnak is.

2015. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Gondolom, ez valami placebó-hatásként működhet akkor nálad :D
2015. máj. 26. 16:11
 4/24 A kérdező kommentje:
2., elvileg nekem a méhem már a 3. héten rendben volt teljesen, az orvos maga mondta, hogy elég lesz a 6 hét is, de ha szeretném, várhatok még.
2015. máj. 26. 16:12
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem 4-6 hetet mondott a doktor, vetélésem volt, művi befejezéssel.
2015. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A vörösbor es a meleg viz is verböseget okoz. Ugy tudom.
2015. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nocsak, akkor azt hiszem, ez lesz az esti program, kösz a tippet :)
2015. máj. 26. 16:41
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy jó kis hátmasszázs hozta meg :)
2015. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 50 nappal utána jött meg. Palástfűt a cickafarkkal nem szabad keverni. Menzesz első napjától peteérésig kell a cickafarkat, peteéréstől menzesz első napjáig a palástfüvet, ha nem jön meg, mert baba van, akkor pedig a 12. hétig.
2015. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tényleg egyszer én is voltam teljes testes masszázson, és nem is kellett volna, de mire hazaértem megjött.
2015. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!