Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességmegszakítás után...

Terhességmegszakítás után mikor jön meg végre?

Figyelt kérdés

5 és fél hete volt a terhességmegszakítás (12 hetes, egy nap híján 13), de még mindig semmi... Úgy érzem, mintha meg akarna jönni, görcsölget a hasam, de még sem történik semmi. Ez még belefér? Van esetleg valami, ami segítené "beindítani" ezt az egészet, mert már szeretnénk a következő babát? Az orvos a 3 hetes vizsgálatnál azt mondta, ilyenkorra már meg fog jönni, és utána már jöhet is a következő baba, ezért (is) jó lenne, ha nem lenne gond.

Eddig palástfű-cickafark teát ittam, de mivel írták, hogy a cickafark vérzéscsillapító (lehet, hogy ez butaság, nem tudom), ezért pár napja abba is hagytam.


2015. máj. 26. 15:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam tegnap a vörösboros forróvizes kombinációt, de az sem járt sikerrel. A palástfüvet viszont folytatom akkor.
2015. máj. 27. 09:04
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha van valakinek még bármilyen tapasztalata, tippje, írja le, légyszíves :) még a rozmaringteát javasolják, ezt is megpróbálom azért, az biztos nem borítja fel a hormonháztartást, legalábbis ezt írják róla :)
2015. máj. 27. 17:37
 13/24 anonim ***** válasza:
9es vagyok, biztos nem ezt a választ várod, de szerintem a legjobb amit tehetsz, ha vársz türelemmel. Ha most rögtön szeretnél újra terhes lenni, adj időt magadnak, hogy a szervezeted maga döntse el mikor legyél terhes. Szerintem hagyd most a teákat is, a palástfüvet most felesleges innod, az a beágyazódást segíti elő, elég akkor elkezdeni teázni, ha már megjött, akkor pedig olyan sorrendben, ahogy már írtam. Nem lehet amúgy, hogy már most is babás vagy és azért nem jön meg? De ha nem, ne praktikázz.
2015. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem, biztos nincs baba, nagyon figyeltem rá, hogy esély se legyen erre, mert az veszélyes lenne :) amúgy csak a munkahelyem miatt sürgetem, mert ólmos festékekkel dolgozunk, és megint feltelítődik a testem csak, amíg ott vagyok, és csak ha sikerül a baba, akkor tudok eljönni... :/ (az előző baba is ezért volt beteg, de nem tudok vele sajnos mit csinálni, csak minél kevesebbet ott lenni, remélem így azért megértitek)
2015. máj. 27. 19:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha ez a gond, akkor menj el szerintem táppénzre bármilyen mondvacsinált indokkal.
2015. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Meg van beszélve a háziorvossal, hogy amint megjön, egyből kiír, de addig nem, mert ő sem teheti meg, így is csak a kedvessége miatt lehet ezt :/
2015. máj. 27. 19:54
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem ne stresszelj rá, hátha azzal is késlelteted, hogy stresszelsz. Mondják a sportot, bár az nekem nem segített.
2015. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos azóta is iszom a rozmaringteát, palástfűteát, vörösbort, forró fürdő is van minden este, eddig nem jött be egyik sem :( biztos, ami biztos vettem terhességi tesztet (99%-ban biztos voltam benne, hogy nem vagyok újra terhes, de így végleg kizártam, az alhasi görcs lett volna az egyetlen tünet csak úgyis), és full negatív. Remélem, történik végre valami...
2015. jún. 1. 20:08
 19/24 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem akarsz menni? Rádnézhetne.
2015. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
De igen, ha péntekig még mindig semmi (akkor lesz 7 hete), akkor szombaton megyek hozzá.
2015. jún. 2. 05:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!