Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó mensesem szerint 6+6,...

Utolsó mensesem szerint 6+6, de valójában 5+6 hetesen megyek először nődokihoz, látni fog vmit, vagy feleslegesen megyek?

Figyelt kérdés
Azért 5+6 valójában, mert 34 naposak voltak a ciklusaim.
2015. máj. 26. 18:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nekem csak az a lényeg, hogy megállapítsa ő is a terhességet, és hogy jó helyen van-e.

De most megijedtem ettől a hüvelyi uh-tól. :(

Enélkül is meg tudja állapítani? Mit mondjak, hogy nem akarom, hogy megpiszkáljon?

2015. máj. 27. 14:01
 12/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pedig hüvelyi lesz. Az apró részletek jobban látszanak hüvelyi uh-val mint hasival ez pedig ilyen korán sokat számít. De az is lehet végig hasit csinál. Orvosfuggo. De nem kell félni a hüvelyi uh-tol, nem okoz semmi gondot. A válaszoló akinek utána volt gond, nem ez okozhatta. Az orvos nem látott semmit pedig legalább egy petezsáknak viritania kellene abban a korban.
2015. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

6.vagyok.


Mindenkinek hüvelyi uh-t csinálnak, nekem is azt csináltak és semmi bajom nem lett. Szegény 4-esnek valószínű Elment volna a babája sajnos. Egészséges terhességnél egy hüvelyi uh miatt nem megy el a baba.

2015. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ok, köszi :)

Lehet, hogy túlaggódom?! :)

2015. máj. 27. 16:00
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen, tulaggodod. :)


13-as, nekem hasit akartak csinálni. Az mas kerdes hogy tajekozatlansagomban ures holyaggal mentem és hüvelyi lett belőle.

2015. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Jaa, szóval hasit csak teli hólyaggal csinálnak?

Abszolút nem vagyok semmiben jártas, első baba lesz :)

2015. máj. 27. 16:40
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem kerdezik de ha nem látnak semmit akkor mondjak hogy legközelebb telt holyaggal kellene menni.

Persze ez nem érvényes a 18 hetes uh-ra mert a magzatvíz eleg. De ilyen korai terhességnél hasin csak akkor látszik ha tele a hólyag.

2015. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nálam fel sem merült a hasi ultrahang.
2015. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló!


Na akkor el mondom neked h előbb megcsinálta a rákszürést és utánna kézzel megvizsgált és közölte h,terhességet érez.

Utánna csinálta a hüvelyi ultrahangot és ott nm látott se méhen kivülit se méhen belülit!

Ja és el mondom h,5-db full pozitiv tesztem volt meg volt még egy digitális tesztem ami ki is mutadta h 4-5 hetes terhes.

Szerintem nm lett volna szabad az orvosnak ilyen hamar megcsinálni a rákszürést szerintem.

Vannak már gyerekeim és azokkal sosem csinálta meg ilyen hamar a rákszürést!


4-es válaszoló.

2015. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú ami veled történt, de attól nem kéne riogatnod a másikat. Én is ilyen korán voltam mint írtam és szerencsére mem lett semmi baj, pedig a 12.hétig hüvelyi ultrahangot használt az orvos. Az, hogy neked sajnos elment a babád, nem tudhatod hogy mitől. Te is a rákszűrést Írod - amit a barátnőmnek későbbi terhességnél csináltak meg, és semmi baj nem lett.
2015. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!