Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó mensesem szerint 6+6,...

Utolsó mensesem szerint 6+6, de valójában 5+6 hetesen megyek először nődokihoz, látni fog vmit, vagy feleslegesen megyek?

Figyelt kérdés
Azért 5+6 valójában, mert 34 naposak voltak a ciklusaim.
2015. máj. 26. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na látod 20-as válaszoló!

Most irtad le h,a késői terhessen csinálták meg a rákszürést és nm a korai terhesség elején.

Hidd el én nm riogatok senkit csak tényleg nm érdemes korán menni az orvoshoz,igaz orvos válogatja h,ki mikor csinálja meg a rákszürést.

2015. máj. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Későbbi terhesség azt jelenti hogy 7 hetes volt. Szól, hogy ne csinálja meg a rákszűrést és Ennyi. Egyébként honnan tudod, hogy a Kérdező nem pár hónapja csináltatta a rákszűrésr? Én is úgy lettem terhes, higy előtte másfél hónappal megcsináltattam és utána próbálkoztunk.


Riogatod, mert a hüvelyi ih-tól akkor sem megy el a baba, hiszem akkor nem csinálnám. Most már a rákszűrést Írod te is ojnak, bem az ih-t.

2015. máj. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Na jó én itt nem veszekszek senkivel.

Okosok itt mindig vannak :(

2015. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Valószínű, 1-2 nappal kevesebb, mint 5+6 hét, de látták a petezsákot :) minden rendben. :)
2015. máj. 29. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!