Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ha úgy érzem,...

Mit tehetnék ha úgy érzem, hogy kezdünk eltávolodni a férjemmel?

Figyelt kérdés

Majdnem mindig egyedül vagyok, alig vagyunk együtt. Alig beszélgetünk, pedig babát várok és nag szerelem volt a miénk. 4 éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk, tervezett baba volt.

A férjem olyan magának való, alig mutat mi érzelmet, én sokkal hevesebb vagyok és érzelmesebb. Úgy érzem, mintha a várandósságot egyedül élném meg, mintha a férjem nem foglalkozna velem teljes szívéből.

A hormonok miatt a szexuális életünk sem éppen a legjobb, eleinte veszélyeztetett voltam.

Nem tudom mit tehetnék..


2015. máj. 29. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A férjed bika horoszkópú?
2015. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Terhessèg miatt van, sokkal nagyobbak az elvàràsaid, èn is így voltam, csak nekem borzalmas terhessègem volt, egyszerűen nem èrtettem mièrt nem èrzi amit èn, mièrt ridegebb mint előtte...pedig nem volt az így utólag màr tisztàn làtom, èn voltam a hülye ...

Elmúlik ès minden a règi lesz!

2015. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Foglalkozz többet a ferjeddel. Nemsokara lesz egy kisbabatok, aki mellett eleinte meg kevesebb idötök lesz egymasra. Hasznald ki a hatralevö idöt. Menjetek el kettesben valahova, keszits fini vacsorat, utana egyromantikus ejszaka...

Vegyel csinos ruhakat, hogy jobban figyeljen rad.

Fontos, hogy ne minden a terhessegröl kesöb pedig a babarol szoljon.

Nekem ezek a tanacsaim 14 ev hazassag utan es a 3. babat varva.

Minden jot Neektek!

25 hkm

2015. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak ilyenkor nem tudnak ezzel a helyzettel mit kezdeni. Majd ha megszületik a baba, és előszőr fogja a kezébe (feltéve, ha odaadod neki:D) utána változnak.őleg a baba első rájuk mosolygása után:)
2015. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Mi is hasonló helyzetben vagyunk, mindig mindent meg kell beszélni és talán akkor nem lesz probléma. Kezdetekben nálunk azért akadozott a szexuális élet, mert félt, hogy baja lesz a babának, megbeszéltük, utána rendben volt minden még el nem kezdődtek az egész napos rosszul létek, most ezt is megbeszéltük, de azért akármilyen rosszul vagyok hetente egyszer-kétszer erőt veszek magamon, nem foroghat minden a terhesség körül. Egy férfi egy nőre vágyik, nem egy hímestojásra. Vannak más módszerek is az örömszerzésre pl. Ott a két kezed vagy a szád.
2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszi a bíztatást. Néha úgy érzem, mintha idegenek lennénk, aztán elmúlik ez a rossz hangulat és érzem, hogy szeretjük egymást. De nincs testi kontaktus, és így olyan távolinak tűnik a régi szép szerelem.

Biztos a testem és a gondolataim a babával van elfoglalva. Remélem, hogy ez elmúlik,mert olyan rossz..

2015. máj. 29. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

2es vagyok sajnos nekem csak 7hónapnyi terhessèg adatott meg a legelejètől tiltott volt az együttlèt az utolsó 2,5hónapot korhàzban töltöttem így mèg az összebújàsok is elmaradtak...majd jött egy hónap merő aggódàs az èppen 1400grammos babànkèrt semmi kedvem nem volt hozzà ming emberhez sem mert nem èrtettem hogy lehet olyan felszabadult...

Mègis minden rendbe jött, ès vissza àllt a rend ès most teljesen màskèpp làtom őt, a tetteit, mondatait mint akkor.

Hidd el ha előtte minden rendben volt, csak a hormonok jàtèkaès most sincs màskèpp, elmúlik ès olyan boldogok lesztek a kicai születèse utàn (ès fàradtak) mint mèg soha!!

2015. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó ezt olvasni, akkor biztosan helyre fog jönni!

igen azt nem kétlem, hogy fáradtak leszünk 😊

köszi a válaszokat, nektek is sok boldogságot kivánok!

2015. máj. 29. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nalunk is igy van sajnos :(

Nem foglalkozik velem, csak a szamitogepevel. Este 9 re er haza a munkabol, leul a gephez. Egesz heten egyedul vagyok, 5 percet nem tolt el velem.

A hetvege detto, nem eszunk egyutt, nem csinalunk semmit egyutt, ejjel 3-4 oraig fent van a gepevel ( hetvegen) , aztan persze masnap delutan 2 ig alszik, tehat hetvegen es hetkoznap is teljesen egyedul vagyok.

A babanak mindent en vasaroltam ( kulon kasszan vagyunk ) , az babakocsitol a kisagyig mindent.


Remelem valtozni fog :(


37 hkm

2015. jún. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!