Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Árt a...

6 hetes terhes vagyok. Árt a tengerimalacom a babának?

Figyelt kérdés
3-4 naponta kell kitakarítanom,minden nap etetnem és igényli azt is,hogy napi egyszer kivegyem a helyéről.Ez árthat a babának?
2007. nov. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is van és nagyon szeretem de mióta terhes vagyok párom takarítja és veszi ki. Én csak oda megyek hozzá, beszélgetek vele de nem nyúlok hozzá. Takarítani meg pláne! Nekem volt e terhességem előtt egy vetélésem akkor én gondoztam most ugy döntöttem ne ezen múljon. De sztem ha gumikesztyűt huzol ha pucolod meg kiveszed nem lehet baj sőt lehet hogy amúgy se! Boldog babavárást! 12hetes kismama
2007. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is húzz gumikesztyűt.Bár ha nem nyúlsz a szádhoz és utána kezet mosol nem hiszem hogy bármi bajod lenne kesztyű nélkül!
2007. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna most nincs állatom(cica tervben),de azért édesanyám példájából ki tudok indulni meg a nagyanyáméból is.Ők nem csak egy tengeri malacot tartottak tisztán,hanem csirkék is voltak,meg kutya,cica...mamánál még boci is.Mégis mindketten több egészséges kisgyermeknek adtak életet.Szerintem semmi baj nem lehet abból ha simogatod.Nem beteg vagy,és nem kell egy üvegbúrában élned.Sőt élettanilag kifejezetten fontos,h símogasd.Megnyugtat majd.(Terápiás célokra használnak pl kutyákat is.)Ha nagyon félsz a baciktól,akkor mindig moss kezet a malacka után,meg a párod takarítsa.De nem kell kétségbe esni!
2007. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,gondolom mosol kezet előtte és utánna,és a szádba se nyúkálsz már:-).Nekem cicám volt a 8-adik hónapig,etettem,velem aludt,takarítottam az almot,ölembe mászott,simogattam,stb.Ugyan ugy gondoztam az állatot mint előtte.Ma már 15 éves a fiam és semmi baja.
2007. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt/van 2 tengerimalacom, de amióta megtudtam, hogy terhes vagyok átvittem őket anyukámhoz, ugyanis a tengerimalac és a cica ezek igenis betegséget okozhatnak. Pontosabban toximiát, ami rád nézve nem, de a babára nézve nagyon veszélyes. Javaslom, ha nem tudod őt elpaterolni valahova a terhesség alatt,akkor kérd meg a párod, hogy addig gondozza ő. Üdv, egy 12 hetes kismama.
2007. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!