Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség csak egy indok a...

A terhesség csak egy indok a mértéktelen zabálásra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 03:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én nagyon odafigyeltem mennyit eszek és főleg, hogy mit. De szerencsés vagyok, mert csak a legelején voltam kívánós, akkor is csak húsleveset kívántam. Tornáztam is, 12 kg jött fel a végére.


Lehet hogy szerencse kérdése is, ki hogy mennyit és mit kíván. Mondjuk azt én se értem miért kell hajnal 3-kor felkelni, és hűtőt felzabálni. Én is voltam éhes hajnalban, de nem ettem.

2015. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

22 hetes koromig étvágytalanság kínzott. Ettem mert muszáj volt. Most egy hete megeszem amit csak megkivanok mert végre jó ízűen tudok enni. És a tegnapi ebéd is olyan jól esett, hogy annyit ettem ami belémfért.

Csak azt nem értem hogy miért is zavar ez akárkit??

2015. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Sok állapotos női ismerősöm eszik mértéktelenül mindent, ami csak belefér. Oda sem figyelve másokra maguk körül.


Ebből az jön le, hogy mások elől eszik meg az ételt, ami szerintem nincs így. Vagy a feleséged főz két adag vacsorát és mindkettőt megeszi, így nem marad neked. Én is sokat híztam, mert soványan estem teherbe, le is ment rólam szülés után. Doki sem szólt soha érte. Sok minden alkat kérdése. De hogy neked miért fáj, hogy más sokat eszik, ezt nem értem.

2015. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom csak indok-e, de mivel láttam mire képesek a hormonok egy terhes nőben szerintem jobb nem megkérdezni :D
2015. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem indok, hanem az oka.
2015. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén sajnállak, hogy te ilyeneken gondolkozol hajnal fél 4-kor. Inkább aludj éjszaka, ilyenkor meg jó meleg van, menj egy kicsit a napra, hátha segít!
2015. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én most a 3. babát várom és az első 17. hétben sokkal rosszabbul voltam, ha keveset ettem, úgyhogy azért ettem, hogy ne émelyegve vigyem a nagyokat az oviba. Nekem ez volt az indokom és persze muszáj tartalékolni, mert a tejhez, kell a plusz.

Igazából az elsővel híztam a legtöbbet 12 kg-t. Most a 23. héten 3 kg-nál járok, de még simán lehet 10 a vége.

2015. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

3x volram terhes és 10-11-12kg-okat híztam. Viszont sosem zabáltam mértéktelenül, szerintem többet sem ettem, mint a terhességek előtt-közben-után. Szülés előtti hetekben már pl alig ment le valami a torkomon. Nekem is normál súllyal születtek a gyerekeim, 3-3,2kg között.

Egyébként meg szégyelld magad, hogy ilyen kérdéseket teszel fel. Hagyd békén a kismamákat!

2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én a 9. hónapban vagyok de a terhességem első 3 hónapja masszív rosszullétekkel telt, alig bírtam valamit enni, később pedig már kevesebb hely volt a gyomromban, úgyhogy összességében sokkal kevesebbet eszem, mint terhesség előtt. És ezzel több terhes barátnőm ugyanígy van, úgyhogy hülyeség a felvetésed, Kérdező.
2015. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, es 10 kg- ot hiztam.

Onkontroll kell, es nem venni haszontalan dolgokat.

Persze nem azt mondom, hogy nem kivanom meg a pizzat neha es nem eszek, de nincs teli a melyhuto pizzaval, jegkremmel, nincs itthon keksz vagy csoki. Nem veszek es akkor nem eszek.

Viszont zoldseg, gyumolcs, joghurt, olajos magvak mindig van.

2015. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!