Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jovo heten szulok programozott...

Jovo heten szulok programozott csaszarral. Ez a hetvege az utolso kettesben a parommal. Erre mondja, hogy a napot a fiaval ( ez rendben van! ) es az exevel toltene a strandon! Jogosan vagyok merges?

Figyelt kérdés

Sokszor van itt a fia, ez teljesen rendben van, en is szeretem, jol megvagyunk.

Erre kitalalta, hogy elhivja a fiu anyjat is, es elmennek harmasban a strandra.

Soha nem jarnak harmasban sehova, erre a szulesem elotti napokban jut eszebe?


2015. jún. 3. 08:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Valahogy nincs kedvem most az edes harmashoz, foleg 39 hetesen egesz nap kint a napon, a ket oranyira levo varosban :(
2015. jún. 3. 09:06
 12/22 A kérdező kommentje:
Viszont a baratno jo otlet, meg is kerdezek ma valakit , hogy raer - e :)
2015. jún. 3. 09:07
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

Na látod! Hidd el, Te is jól fogod magad érezni és csak ez számít! 😉

Jó egészséget nektek!

2015. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. jún. 3. 09:21
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Én tuti bejelentenek egy olyan programot a paromnak amitől elmenne az esze. Mondjuk hogy egy volt exeddel és a barátnőjével találkoztál és meghivtak ebédre meg csavarogni. Kíváncsi lennék a parod arcára fagyna e a mosoly....ha igaz ha nem én bedobnam ezt az apró trükköt. :-)
2015. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hm, nem rossz otlet. Valamit jo lenne kitalalni !
2015. jún. 3. 12:11
 17/22 anonim ***** válasza:
64%

Tapasztalatom szerint a férfiak nem tudnak következetesen gondolkodni. Mondd el neki, higy ez az utolsó hétvégéd...szeretnéd vele tölteni, mert az elkövetkezendő kb 20 évet nem fogjátok 😄 (enyhe túlzás...)

Aztán meglátod hogy reagál...talán leesik a tantusz neki, hogy neked ez fontos, talán csak bele sem gondolt, hogy ez az utolsó hétvége. Ne ess neki, szerintem nem bunkóságból csinált peoframot hanem csak nem gpndolkodott... 😉

2015. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit lenyugodtam mar.

Nem is hozom szoba, csak majd ha o felhozza, akkor mondom, hogy azert kicsit rosszul esik hogy az utolso hetveget az exevel tolti.


Amugy meg az en exem ott dolgozik ahol szulni fogok, nem tudommit szolna hozza ha egybol hivnam szules utan jojjon fel meglatogatni...

2015. jún. 3. 13:04
 19/22 anonim ***** válasza:

Nezd, lehet, hogy az ex-szel elvaltak, de a gyereknek akkor is ok ketten a szuleik. Annak a gyereknek jogos igenye, hogy neha egyszerre lehessen egyutt mindket szulojevel.


Gondolom, a parod ugy gondolta, hogy talan hosszu ideig ez lesz az utolso alkalom, hogy a fiaval strandolhasson, mert utana babaszezon lesz.


Most kicsit feszultebb es erzekenyebb vagy a terhesseged es a szules miatt, igy ertheto a kifakadasod, de hidd el, feleslegesen aggodsz.

2015. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ket eves a pici, eppen kibirna ha nem lenne ott az anyja.

De mondom, nem ez ellen van kifogasom, hanem az idozotessel.

2015. jún. 3. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!