Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foltos lehet ettől a babám?...

Foltos lehet ettől a babám? Vagy lehet valami baja ettől?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés. Már nem bánnám ,ha meg lenne a picur és látnám ,hogy makk egészséges. Az is lehet ,hogy már tl parázom a dolgot.De megkérdezem .Ki ültem az udvarra a padra ,nagyon forró volt ,oda sütött a nap.Igaz nem sokáig ültem ott,pár percig,de azt éreztem hogy felmegy a forróság a hüvelyembe...... Sok idős nénikétől hallottam ,hogy ha anyuka megüti vagy megégeti magát az meglátszik a picin. Hát ez majdnem olyan volt ,mintha megégettem volna magam :( ( nagyobbik fiam, arcán van egy fehér folt...igaz ez nyáron látszik jobban mikor barnul az arca. Én azt gondoltam ,hogy attól van ,mert terhesen forró párna megsütötte a hasam.Na ezt ne kérdezzétek ,hogy mit keresett a hasamnál a forró párna ..... Akkor ezek szerint ,lehet hogy hiszek a babonákban ?? Vagy lehet nem is attól lett a fehér folt.) Igaz ,most nem a hasam sütöttem meg .........de ettől lehet foltos a babám bőre ????? ( Tudom,már most tényleg mindentől parázok , nem bánnám ,ha már a kezembe lenne.)
2015. jún. 3. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak vicc? :D
2015. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Baaaaammmeeeeg, az hogy van hogy még mindig hetente van egy ilyen kérdés? Gondolkozzatok màr légyszi! Hogy a manóban làtszana màr ilyesmi a babàn???
2015. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon megdöbbent, hogy ma, az internet, az okostelefonok világában, ahol minden információ kattintásnyira van, még van olyan felnőtt nő, aki ennyire buta, tájékozatlan, ennyire nincsen semmi biológiai ismerete. Hogy nem tudja, hogyan működik az emberi test.

...és ami még elképesztőbb, h az ilyen még szül is, és a gyerekének hasonló okosságokat tud majd csak átadni, mert házt mi mást tudna.


Kár, h nincs valami kötelező IQ-teszt gyerekvállalás előtt állóknak, ami tényleg csak a minimumot kérné, szóval nem akarom én senki szaporodását korlátozni, de a tesztet mondjuk addig kéne írni, amíg nem sikerül és akkor lehet gyereket vállalni, mert tényleg félelmetesen h.ülye emberek vannak és szerintem az ilyenek már veszélyleztetik a gyereket a butaságukkal.

2015. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon aggódj, hogy nem ajánlott terhesen a napra ülni, mert ha süti a hasad, akkor melegszik a magzatvíz, és az valóban nem tesz jót a gyereknek!!!
2015. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!