Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még?

Miért nem érzem még?

Figyelt kérdés
Első babámat már 15. héten éreztem. A másodikat még most a 16.-on sem érzem. Mindenhol azt olvasom, hogy előbb szokták érezni az anyukák a második babát, mint az elsőt. Vajon én miért nem érzem? Van szívhanghallgatónk, könnyen, gyorsan megtalálom őt, szerintem jól van. Az uh-n sem volt gond. Szóval biztos nem azért, mert gond van. Csak anynira vágyom már rá, hogy érezzem. :)
2015. jún. 4. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ egy pár dologtól, pl a lepény helyétől. Ha pl hátsó fali volt az elsőnél és most mellső fali van, nem biztos hogy valóban korábban érezhető.
2015. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nővérem több héttel előbb érezte az elsőt mint a másodikat. Biztos hamarosan érzed majd :-)
2015. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a lepényre, de az első is és a második is hátsó fali. Még örültem is, amikor mondta a doki uh-n, mert tudom, hogy ha elöl lenne, esetleg tompítaná az érzést. Jajj, már úgy várom, hogy érezzem, úgy szerettem régen is! :)
2015. jún. 4. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a mellső fali lepény tompítja, legalábbis nálam biztos nem, első babát a 13 héten éreztem, a 18. héten meg mér erős rúgások voltak, azóta is sokszor és intenzíven érzem. Semmiben nem befolyásolt az elöl fekvő lepény.
2015. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.terhességem, hátsó fali lepény.

19.hetet kezdtem meg, még nem érzem.

Elsővel 19+3-mon éreztem először.

Nem idegeskedem emiatt, fog még eleget rugdosni.

Barátnőm is így volt, elsőt 19.héten, másodikat a 21.!! héten érezte.

Most szült két hete.

2015. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!