Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. Hét környékén járók hogy...

33. Hét környékén járók hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Hogy telnek a napok? Tudtok éjjel aludni?

Figyelt kérdés
Èn szerencsère jól vagyok, viszont nagyon fàradt...èjjel rosszul alszom, napközben meg pörögnöm kellene mert van egy màsfèl èvesem de legszívesebben màr feküdnèk egèsz nap, de ugye ezt nem tehetem meg...Nèha màr a vègkimerülès hatàràn èrzem magam...
2015. jún. 4. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 32 hetes vagyok. Nagyon rosszul alszom, össze vissza forgolódom. Eddig jól bírtam a meleget,de most hogy van rajtam egy "kis" súly nagyon rossz. Hamar elfáradok,egy kisebb takarítást,főzést majdnem egy egész napba telik megcsinálni 😄 De kitartás,lassan itt a vége,és a mozgás biztosan könyebb lesz.😊
2015. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem most várom a babát, tavaly augusztus végén született, de nagyon nehezen bírtam a nyarat. Az utolsó másfél hónapban nem dolgoztam, viszont a 3 és a 6 éves fiaim itthon voltak velem, szóval túl sokat nem pihentem. Néha nagyon szenvedtem. Mondjuk alapból, nem terhesen sem bírom igazán a meleget.
2015. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok. Nekem egy hete elkezdett fájni a hátam, ha sokat állok vagy megyek, úgyhogy most minden délután az van már, mire kész a főzés, mosogatás stb., hogy alig bírom megtartani magam. Húzza a súly. Ezt leszámítva jól vagyok, a meleget kibírom, mindig szerettem a nyarat, az alvással sincs gondom hálistennek, úgy alszom, mint akit lelőttek :D
2015. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!