Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes kismama...

23 hetes terhes kismama vagyok es par napja foleg delutan es este nagyon kemeny a hasam. Ez lehet a pocaknovekedestol, a baba mozgastol vagy inkabb kemenyedes?

Figyelt kérdés

Nem periodikusan jelentkezik, hanem kemeny es kicsit feszul, foleg ha allok vagy megyek, de fekve is erzem. Reggelre mintha puhabb lenne.

A babam az utobbi 1 hetben nagyon nagyon aktiv, szinte egesz nap es ejjel csak mozog, es nem tudom, hogy ezt a baba valtja ki, vagy mar kemenyedek?

Hetfon van idopontom a dokimnal, szerintetek varhatok addig vele?

2 hete meg teljesen minden rendben volt a mehszajjal es napi 900 mg magneziumot szedek.


2015. jún. 10. 06:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Lanyok, koszi szepen, hogy irtok nekem.

Olyan nehez elmagyarazni ezt az erzest, gorcsnek semmi kep sem mondanam, inkabb annyi hogy feszes a hasam, es huzodik egy kicsit, de foleg kozepen, koldokom alatt. Ha nem lenne a huzodo erzes, ami nem eros, nem igazan vennem eszre, csak en hulye szoktam nyomkodni, es ezert erzem a kulonbseget. Amikor ezt erzem, akkor a baba is nagyon nagyon aktiv.

Nem tudom, hogy koze van-e hozza, de nagyon hirtelen nott a hasam az elmult 1 hetben, es azota erzem.

Viszont, igen puffadok is, nem is kicsit, es ez is delutan jon jobban elo, amikor a hasam is kemenyebb.... miert ilyen stresszes a terhesseg :)

Meg azt leirnatok, hogy milyen erzes a kemenyedes? Az egyenlo a mehosszehuzodassal? Vagy az mi?

2015. jún. 10. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!