Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruàcióm àprilis 16-àn volt és utànna pàr nappal veszìtettem el a szüzességemet.majd màjus 3-àn ismét lefeküdtünk a pàrommal,mind a kétszer megszakîtàsos módszerrel.azóta nem jött meg.hozzàteszem a mostani időszakom kicsit stresszes,es elég rendszertelenül étkezem...csinàlt tesztet,ami aztmutatja nem vagyok terhes,es nem is tapasztalom magamon a terhesség jeleit..bîzhatok a tesztben?
2015. jún. 14. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egyetlen vizelet teszt sem 100%-os biztonságú.


A megszakításos védekezés egyáltalán nem megbízható, a gumi pedig csak akkor véd nagyjából, ha megfelelően használjátok, nőgyógyászok nem nagyon szokták javasolni védekezésként.

2015. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A teszt szeretkezés után 2 héttel mutatja a legpontosabb eredményt,elôtte nem is érdemes csinálni.. Véleményem szerint nem vagy terhes.. Én évek òta ezzel a mòdszerrel védekezem(saját felelôsségre) de még eddìg nem volt gondd. 19/N
2015. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet es kiderul! Velemenyem szerint nem estel teherbe.
2015. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet kb 5 napja delutan.1csik volt.de akkor miert nem jon meg?
2015. jún. 15. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit Te is irtal, a stressztol. Nemreg beszeltem egy orvossal, en is megijedtem, hogy 2 hete kesett. Mondta, hogy minden egeszseges no eleteben elofordul, hogy kimarad egy ciklus.
2015. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm Neked is utolsó,de nekem pontosan 2 hónapja késik...mondta ma anya is,hogy van egy ismerőse akinek 1 évig nem volt,mert hpgy ő is koplalt,meg rendszertelenül evett..meg hát a tesztem sem mutatta ki..
2015. jún. 16. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha terhes lennél, a teszt már kimutatta volna. Viszont én azt tanácsolnám, hogy menj el nőgyógyászhoz. Azért a 2 hónap már sok.
2015. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mehjöööööööööötttttttt! :D :D :D
2015. jún. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!