Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes babás vagyok. Min...

7 hetes babás vagyok. Min változtassak hogy ne legyek ennyire fáradt és ne émelyegjek egyfolytában?

Figyelt kérdés
1 hete nem tudok mást csinálni csak feküdni szinte egész nap. A reggeli zuhany után már annyira fáradt vagyok hogy alig birok elmászni az ágyig. Ha éppen lábra tudok állni akkor éhes vagyok. Ha eszem akkor azért émelygek ha nem eszem akkor azért émelygek. Nagyon szeretném úgy élni az életemet ahogy előtte vagy legalább egy ici picit aktivabban mint az elmúlt héten. Szégyellem hogy szinte egész nap fekszem és nem csinálok semmit. Mit tanácsoltok, hogyan tudnám visszakapni a vitalitásom legalább kis részét?
2010. márc. 1. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne félj, pár hét és mindez könnyebb lesz. Enyhülni fog a fáradtság is, és az émelygés is.

Én is így voltam az elején. A második trimeszter kellemes és pörgős volt, most meg megint úgy vagyok, mint az elején.

Visszatért az émelygés, és egyfolytában az ágyat nyomom.

Kitartás!

36 hetes kismama

2010. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Semmit nem tudsz tenni, ez egy ilyen terhestünet.

Én is ilyen vagyok most :( 6 hetesen.

Alig várom, hogy 3-4 hét múlva legyen, és újra aktívabb legyek. Most mást se tudok, csak feküdni meg nyögni. Van egy 15 hónapos babám, alig bírok néha utánamászni, hogy megmentsem (mindenhova felmászik). Olyan mintha minden végtagomon egy-egy 100 kilós súlyzó lenne.

2010. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálom átvészelni.

Kedves 1. válaszoló: Neked már csak pár hét van a szülésig, nemsokára jobban leszel. :-) Kivánom hogy könnyű szülésed legyen és egészségesek legyetek.

Kedves 2. válaszoló: jó tudni hogy nem vagyok egyedül... remélem hamarosan túl leszünk ezen az időszakon.

2010. márc. 1. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia. én most vagyok a 8. hétben és ez megy 2 hete. nagyon kiakaszto. én is alig várom h jobb legyen. nekem is van egy 22 hónaposom, hááát nem egyszerü. nekem segit a kávé. egyet szoktam meginni egy nap, még ez is kevés. mert nekem alapbol alacsony vérnyomásom is van. az első babával nem voltam ilyen. de ez az állando aludhatnék nagyon kikészit.


kitartás csajok mindenkinek. én is igyexem kitartani.

2010. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem lehet könnyű kisgyerekkel. Én nem is tudom hogy birjátok.

Én minden reggelemet kávéval kezdtem.. annak idején.. Most is kávéval kezdem csak egy kicsit mésképp. Férjem ágyba hozza reggel a tejeskávémat, de amióta baba van mindig koffeinmentesen csinál. Kedves gesztus tőle, de valahogy nem indul be tőle a napom. :-) Lehet hogy én is visszatérek a rendes kávéhoz. Egy biztos nem árt meg.

2010. márc. 1. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok, nyugodtan ihatsz kávét! Persze nem méregerőset, valami lazát tejecskével :)

Első terhességnél is végig kávéztam, szoptatás alatt is (ott ki kell figyelni a babát, hogy nem hat-e rá élénkítően), és most is kávézok. Ma már a másodikat fogyasztom épp, különben elaludnék.

2010. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!