Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet valahogy jósolni...

Meg lehet valahogy jósolni hogy milyen lesz vki terhessége? Rosszullétek ilyesmik.

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Mégis miből lehetne? Még az se mérvadó, ha volt előző terhesség, mert mindegyik más.
2015. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis mire gondolsz? Jósnővel?

Az van, hogy egy többgyermekes anyánál se ugyanolyan mind az akárhány terhesség. Ha nincs rosszullét, mázlid van. Ugyanakkor egy hányingermentes és egy "végigokádós" terhesség is ugyanolyan eséllyel kerülhet a problémák mélypontjára, amiből több hetes kórházi fekvés is lehet, vagy még rosszabb.

2015. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 lányom van. Mind az 5 terhesség más volt. At egyikkel végig hánytam a másikkal azt se tudtam h kismama vagyok. És mind lány lett. Tehát 2 egyforma terhesség nincs....így kár alapozni bármire is. Még a hasam formája is más más volt. Az 5.csajszinal mindenki azt mondta 1000% ra hogy fiú annyira csúcsos volt a hasam....
2015. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!