Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik a veteles 5 hetes...

Hogy zajlik a veteles 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Irtam mar ki kerdest de nem tudom milyen a veteles es hogy ez normalis e ilyen egy veteles?

Ma reggel olyan volt mintha megjott volna vereztem gondolom veteles de a hasam nem faj. Tettem be betet de csak par csepp van rajta igazan semmi csak ha megtorlom magam akkor veres meg a wc papir. Ez igy normalis, hogy nincs olyan sok ver meg kesobb indul e be es nincs fajdalom 5 hetes lennek pont ma.



2015. jún. 21. 12:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy mertem reggel is a hom es meg olyan magas mint eddig
2015. jún. 21. 12:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez pecsételés. Jó esetben ha orvoshoz mennél vele, még megállítható lenne hormonpótlással.
2015. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen vetéltem, 2 napig szinte ömlött a vér, iszonyat görcseim voltak és 2 nap után éjjel távozott a magzat és a méhlepény. Ha orvoshoz mész, még lehet hogy menthető.
2015. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz, meg megmaradhat a baba. Ügyeletre meni el gyorsan, ha meg nem tetted, progi potlas, pihenes.
2015. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy és vérzel. Miért nem vagy még ügyeleten? Míg itt írogatsz, simán elmegy a baba, ott viszont talán tudnának segíteni hormonpótlással. Lehet csak pecsételés, de eleve az se normális, még ha elő is fordul, és igen, vetélés kezdetét is jelezheti. Ne haragudj, nem bántani akarlak, de én sose fogom megérteni, hogy aki terhesen vérzik, az miért nem kórházba megy azonnal.
2015. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi van?? Én is 5 hetes terhes vagyok, anyukám azt mondta, pecsételős vérzés neki is volt mikor velem terhes volt , meg a tesóimmal. Azt mondta, mikor megjönne, normális hofy kicsit véres. Nekem is véres már vagy egy hete picit. Én nem fogok elvetélni!

20 L

2015. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Micsoda felelősségteljes nagylányok vannak itt :) Csak majd nehogy visszanyaljon a fagyi :)
2015. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek sajnos nem olyan egyszeru a dolog. Mult heten kezdott a barnazas voltam penteken orvosnal mert erosodott megnezett es mondta mar van petezsak es jo helyen van. Konyorogtem utrogestanert de nem irnak fel mert nem segit ez csak placebo cimszoval. Akkor irnak fel ha nincs petefeszked vagy indokolt esetben! 9 hetes korig a barnazas es a verzes itt normal szerintuk! Azt mondta ugy verzek mintha menstrualnek akkor veteles van es 3 het mulva menjek vissza ellenorzesre. Csak akkor menjek hozza ha omlik belolem a ver! Nagyon kivoltam irtam is ki kerdest mit tegyek utro hijan!

Sajnos nem javult igy ma reggel ugy vereztem mintha megjott volna. Idaig semmi nem volt a beteten de most pisiltem es megint verzek. Szoval abszolut olyan mint a mensi csak nem omlik nem suru hanem pirosas es nem faj a hasam ami furcsa. Soha nem volt vetelesem ezert kerdeztem, hogy ez akkor az?

2015. jún. 21. 15:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Elegge el vagyok keseredve nem vagyok felelotlen en vesztem el a kisbabam:(((
2015. jún. 21. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy külföld... na ott aztán tényleg csak az van, hogy vársz és remélsz, tudom, sokan írják :/ Mindenesetre én drukkolok, hogy ne legyen nagy baj.


Kedves 6-os, valóban van olyan, hogy a pecsételés ellenére nincs gond, de sajnos nem az az általános. Ha tényleg vérzel terhesen, sürgősen menj el dokihoz, mert akármennyire is mondod, hogy nem fogsz elvetélni, bizony megtörténhet, ez nem játék!

2015. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!