Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik a veteles 5 hetes...

Hogy zajlik a veteles 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Irtam mar ki kerdest de nem tudom milyen a veteles es hogy ez normalis e ilyen egy veteles?

Ma reggel olyan volt mintha megjott volna vereztem gondolom veteles de a hasam nem faj. Tettem be betet de csak par csepp van rajta igazan semmi csak ha megtorlom magam akkor veres meg a wc papir. Ez igy normalis, hogy nincs olyan sok ver meg kesobb indul e be es nincs fajdalom 5 hetes lennek pont ma.



2015. jún. 21. 12:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hat igen ez orulet! Szoval ezert kerdeztem hogy zajlik ez?!:(
2015. jún. 21. 20:00
 12/12 anonim válasza:
Külföldön sem egyformák az orvosok! Menj másik kórházba és nézesd meg magad. A saját és a kicsid érdekében akár füllenthetsz is! Mond, hogy már volt ét vetélésed - akkor kicsit másképpen állnak hozzád...
2015. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!