Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszesz terhesen v. ez vetélés?

Menszesz terhesen v. ez vetélés?

Figyelt kérdés

Menszi szerint 4+6hetes vagyok ma.

Tegnap elkezdtem vérezni és elmentem a dokihoz aki azt mondta nem lát semmi terhességet,de tapintásra a méh nagyobb és megfelel egy 5h terhességnek. Vissza kell mennem 2h mulva.Menszi szerűen vérzek még ma is és nem tudom mi vár rám. Félek mert tuti elment a baba,vagy nem is volt?? 5teszt is pozitív lett?? Akkor mi van?


2014. nov. 4. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen felesleges feltenned minden nap a kérdést, 2 hét mulva kiderül.
2014. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. azt hiszem semmi közöd hozzá hányszor teszem fel.

Csak reménykedem tudod.....félek!! De szerintem te még ezt nem élted át.....nem is kívánom.

Köszi a hozzászólást.

2014. nov. 4. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nyilván te is tudod,hogy ezt itt senki nem fogja neked megmondani! Nyilván nagyon rossz, de ki kell várni a két hetet!
2014. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként is most jött volna meg? Ugyanolyan mint egy normál menzesz vagy gyengébb? Gorcsolsz is?
2014. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

terhesen nem tudsz menstruálni.

vagy megjött, tehát már nincs baba, vagy elment, ezért vérzel, vagy a baba jól van, de más miatt vérzel, ami szintén gond, mert kimoshatja a babát.

én 18 hetesen véreztem, haematoma volt a méhemben, nagyon aggódtunk, de szerencsére erős volt a babám és most már ovis nagyfiú.

de korai terhességnél azért kevesebb az esély :(

2 hét múlva kiderül, addig pihenj és próbálj meg nem aggódni...

2014. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt olvasd el:)Itt a teherbeesés oldalon van egy hasonló kérdés amiben én és a kérdező beszélgetünk.27 oldal/Hormonprobléma vagy terhesség állhat fenn/címen
2014. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. De átéltem. Az én történetem jól végződött, kivánom neked is ezt az örömet. Nem dzerettelek volna megbántani, ne haragudj rám. De sajnos ezt igy senki nem tudja neked megmondani
2014. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!