Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyása volt valakinek...

Barna folyása volt valakinek terhesség alatt? Elvetélek? Vagy más okozza? Tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 7 hetes.Uh-ra is holnap kell visszamennem kontrollra.Már voltam 5 hetesen.Szabályos petezsák látszott.Most viszont félek.Tegnap észleltem pisi után a wc papíron kis barnás folyást.És ma is volt nemrég.És több jött.Nem görcsölök.Azóta nem is görcsöltem mióta terhes vagyok.Elevitet is szedek.Pajzsmirigy alul működésre is szedek bogyót.De az most jó.Mellfájdalmam van és hányinger.
2015. jún. 23. 16:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már voltam azóta uh.Minden volt.Az orvos meg írt fel utrogestant.2 napja szedem.De még mindig van folyás...
2015. jún. 27. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!