Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhességi kiütésektől...

Akik terhességi kiütésektől szenvedtek végülis mi lett rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete viszket az egész testem,kb 4 napja lett elviselhetetlen és hétfőn jöttek ki a testemen kiütések. Rengeteg kiűtés van rajtam és ugy néz ki mintha valami allergia lenne(édesanyám fehérje allergiás és neki pont igy néz ki ha kijön rajta). Ma elmentem vele a nőgyógyászhoz aki kalciumot ajánlott és rázókeveréket. A kálcium nem hatásos mivel már régóta iszom.. A rázókeverék kb félórára enyhíti a rettenetes viszketést de utána újra viszketek,egy két helyen már véresre vakartam a bőrömet. Hova mehetnék még milyen orvoshoz? Vagy hogy enyhíthetném a kiütéseket és a rettentő kínzó viszketést? 31 hetes vagyok,szülésig lemarom a bőrömet
2015. jún. 24. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a bedagadt lábamon volt csak, a bőrgyógyász azt mondta hogy a hajszalerek megpattantak, adott ra kevert krémet amit tok jol ki váltottunk, de azóta meg korhazban vagyok es nem is tudtak használni, bár a kiütések is eltűntek :/ csak 1600ft volt :D


36 hetes ikrekes kismama :)

2015. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!