Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel nappal mozog a baba a...

Éjjel nappal mozog a baba a hasamba, azis gond ha sokat mozog?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30. Hétben jarok es szinte napi 20 órába feszíti ki magát, rugdos, mozgolodik stb. Szinte mar faj, kezdek aggódni vajon ezis normális? Hiszen ez a másik véglet. Volt valaki igy? Ugye nincs gond nyugtassatok meg?!

2015. jún. 27. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17 hetesen kezdtem el érezni! :)
2015. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én írtam, h kint is megmaradt eleven babának a fiam. én 16 hetesen már éreztem! Akkor még csak pici "kaparászást" és figyelnem kellet, de már őt éreztem :) Nem sokkal később meg "szétrúgott" belülről :D Mindig mondtam születése után sokáig, hogy előtte belülről, utána kívülről rugdos :)
2015. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

fiam is örökmozgó volt bent,aztán mikor megszületett,egy nyugis mintababa lett belőle....evett-aludt:))

Másodikat most a 19. héten talán érzem,de nagyon bizonytalan mozgások még ezek.

2015. júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hat errol mar en is tettem ki kerdest, pedig csak 26 hetes vagyok, de allandoan mozog, le sem all....en nem ertem, ejjel ha van egy kicsi nyugi, nekem biztos pisilni kell, ahogy kelek fel, mar kezdodik elolrol a party...da ha meg nem megyek ki mosdoba, azert nem tudok aludni. Komolyan, mar forgolodni sem merek, mert arra is elkezd ficankolni, nappal meg egesz nap igy megy. Ultrahangon alig tudta a doki levenni a mereteket, mert szinten meg sem allt. Nekem csak annyit mondott az orvosom, hogy kossem fel a nadrag szarat, mert szerinte kint sem lesz jobb. :)

En 17. hetben kezdtem el eloszor erezni, es onnantol minden nap es egyre erosebben.

2015. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!