Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek pozitívak? 2 éve várjuk...

Ezek pozitívak? 2 éve várjuk a babát, mit gondoljak ezekről?

Figyelt kérdés

3 napja tesztelek ugyanazzal, de nagyon bizonytalan vagyok. (expect teszt)

Ez a tegnap előtti, 06.26 délutáni, a reggeli negatív volt.

[link]

Ez a tegnap reggeli teszt, 06.27:

[link]

Ezek meg a ma reggeliek:

[link]

Köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 28. 07:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azért mondanám negatívnak,mert ha az utolsó képet jól megnézed,akkor a kontroll csík körül is van egy halvány rózsaszín vastag sáv,és abban van benne a kontroll csík. A tesztcsíknál meg megvan a vastag halvány sáv,és ahol a sötét csíknak kéne lenni, ott szinte fehér. Feltölthetnéd összeszerelt állapotban is, hogy úgy milyen.
2015. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ha egy teszt pozitív, akkor azt nem kell szétszedegetni, hogy láss valamit rajta, illetve nem raknád fel ide, mert látnád magad is. Mikor kell megjönnie?
2015. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2015. jún. 28. 08:07
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi a pcsanak kell ennyi tesztet csinálni? Várj pár napot, aztán csinálj egyet. Nem hármat naponta.....
2015. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak ma csináltam kettőt, pont azért hogy megnézzem az is olyan lesz-e, és eléggé hasonlítanak.
2015. jún. 28. 08:13
 6/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem olyan fura a tesztcsík, én nem merem pozitívnak mondani. Szerintem két nap múlva csinálj egy másikat, ha addig nem jön meg, de ne ilyen fajtát.Amúgy mikor lenne esedékes a mensi?
2015. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem innék előre a medve bőrére, 4-5 nap múlva tesztelj megint, de van ott egy halovány csík.
2015. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 4-es valaszolo! A kerdes inkabb az hogy mi a pics..ak szolsz hozza a kerdeshez ha egy ertelmes valaszt nem tudsz adni. Alap hogy egy ember tudjon magan uralkodni es a kerdesre valaszolni.Also tagozat elso osztaly :D
2015. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A nem szétszedett tesztre azt mondanám, hogy pozitív, a szétszedettre már nem biztos..., mert olyan elmosódott.

Csinálj holnap reggeli pisiből egy egyszerű x-epil tesztet, az csak csík, nem tudod szétszedni. Ha nincs otthon, akkor rakd el az első pisit és később is meg tudod csinálni.

2015. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

ma 08:09 Te meg mi a pcsának kell beleszóljál? Nem mindegy neked ki hány tesztet csinál?

Szerintem pozitív. Magától nem jelenik meg 3 különböző teszten ilyen csík, ha nincs baba.

2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!