Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehettek pozitívak a...

Mitől lehettek pozitívak a tesztek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna babát, kimaradt a vérzésem, csináltam 2 tesztet, mindkettő pozitív volt. Pontosan 7 nappal a kimaradás után február 5-én (mindig pontosan szokott egyébként megjönni a havim) elkezdtem vérezni, estére már nagyon(5 hetes terhesen). Azt gondoltam elvetéltem, elmentem egy magán nőgyógyászhoz, az az mondta már teljesen kiürültem, adott Ergam cseppet. 2 nappal később voltam vérvételen, aminek az eredménye csak 2,7-es HCG szintet mutatott. Ma elmentem az sztk-s nőgyógyászhoz azzal, hogy szeretnék hormonvizsgálatokat,elmeséltem mi történt velem, így megszeretném nézetni a nemi hormonokat + TSH-t, mert pajzsmirigyalulműködésem van, amire hormonpótlást szedek. Erre közli, hogy nem is voltam terhes, mert az nem lehet, hogy 2 nap múlva csak 2,7 legyen a HCG. Én meg direkt kihagytam 1 hónapot az újbóli próbálkozásból :( Járt már valaki így? akkor miért voltak pozitívak a tesztek?
2014. febr. 25. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ez hulyeség mért ne lettél volna terhes?nekem 6 hetesen indult be a vérzés másnap 1,8 volt a bétehcg. korházban nézték,még aznap gyogyküretet csinaltak pont a hcg jelenléte miatt.Tuti terhes voltam mert mar petezsak is volt az uhn egy héttel előtte.. ugyh nemértem miért mondták ezt. A hcg csak terheseknek van.. vagy rosszul tudom?
2014. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, és van nem terheseknél is 5 alatt. Biztos ezért mondta, nem tudom. De azok a tesztek nem olyan halványak voltak, hogy alig lehetett látni, hanem rendesen lehetett. És a vérzésem is másabb volt, darabos. Mindenesetre meglepődtem.
2014. febr. 25. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor bocsi de én se tudom. Magas ez nekünk.
2014. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
valószinüleg igenis volt baba, az orvosk sajnos sokszor összevissza beszélnek nem is égig gondolva a dolgokat. nekem simán hazudták azt hogy van peteérsem azttán rá pár napra amikor mentem megnézetni megrepedt-e mondta a normális orvos hogy sajnos még tüszö sem volt. Ezaz orvos csak simán rámondta hogy ne volt baba, a leirtak alaján tuti korai vetélés volt.
2014. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lombikos voltam, 5-ös hcg szint alatt nem beszélnek terhességről, elindult valami esetleg, de kb. ennyi sajnos...

(mikor mentél el vérvételre? lehet, hogy addigra ennyire kiürült a hcg a szervezetedből, mert hogy 5 hetes volt a terhesség)

2014. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 nap múlva mentem vérvételre.
2014. febr. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!