Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek pozitívak? 2 éve várjuk...

Ezek pozitívak? 2 éve várjuk a babát, mit gondoljak ezekről?

Figyelt kérdés

3 napja tesztelek ugyanazzal, de nagyon bizonytalan vagyok. (expect teszt)

Ez a tegnap előtti, 06.26 délutáni, a reggeli negatív volt.

[link]

Ez a tegnap reggeli teszt, 06.27:

[link]

Ezek meg a ma reggeliek:

[link]

Köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 28. 07:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerintem is pozitív :)
2015. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelműen látszik,hogy erősödik a csík.Szerintem baba lesz a mai tesztekre viszont azt mondanám,hogy eláztak és azért ilyenek.Ha tudsz tesztelj másik fajtával.


Kedves 4-nek meg csak annyit szeretnék írni,hogy lehet Te nem teszteltél ennyit és nem is vártál ennyit a babára.Egy kicsit legyél empatikusabb nem mindenkinek sikerülhet elsőre a baba mint Neked (a kirohanásodból ezt szűrtem le) és nem mindenkinek kell csak egy tesztet csinálnia,hogy egyértelmű legyen....Arra esetleg nem gondoltál,hogy nem véletlen tesztel ennyit?Lehet volt már vetélése és egyből támogatni kell majd egy újabbat ahogy pozi a teszt...úgyhogy légyszíves szállj egy kicsit magadba és ha nem tudod miért tesztel ennyit akkor ne is legyél b*nkó!


Kérdező Neked meg nagyon szorítok,hogy tényleg pozi legyen a teszted :)!


4 éve babára váró sorstárs

2015. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitívak. Nekem ugyanilyen volt az első teszten, csak akkor látszott ha fény felé fordítottam. Később gépről megpróbálom felrakni. Két nap múlva halványabb volt aztán egyre Erősödött. Most pedig 16 hetes Kismama vagyok.
2015. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Megkockaztatom, hogy pozitiv.

Mikorra nem varod?

2015. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én pozitívnak látom, de felesleges szétszedni! Nekem ennél halványabb volt anno az első tesztem, ráadásul esti vizeletből (először azt hittem, hogy csak rosszak a fényviszonyok és káprázik a szemem, de aztán következő nap már egyértelműbb lett). Másfajta tesztet csinálnék holnap reggel.
2015. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15-16 (hétfő-kedd) volt inszeminációnk. 14.-én kaptam tüszőrepesztőt.
2015. jún. 28. 12:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Szeirntem is pozitív csak a következőt ne szedd szét :)
2015. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon szorítok, és kérlek írd meg, hogy mi lett a következő teszt eredménye. Mi is több,mint két évet vártunk a mi kis csodánkra, ezalatt kettőt elvesztettem, úgyhogy tudom mit érzel. Ennek ellenére most a drága kincsünk 37 hetes, már alig várjuk, hogy kibújjon végre,úgyhogy ne add fel a reményt. Én hiszem, hogy sikerülni fog. Szorítok nagyon.
2015. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, igen mind szép pozitív, nekem is ilyen lett ez a fajta teszt, szerintem ezeknek ez az "átka" furák rajta a csíkok, de ott vannak! Gratulálok! :)
2015. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!