Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most szolt a nogyogyaszomtol,...

Most szolt a nogyogyaszomtol, hogy a 30. hettol hetente kellene majd mennem vizsgalatra. Mindenhol azt olvastam, hogy a 36. hettol nezik csak hetente a babat. Hatarozottan anyagi indittatast erzek mogotte. Jól érzem?

Figyelt kérdés
Maganrendelesre jarok, nem keves penzert es nincs semmi panaszom!
2008. szept. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nem nyilsz esetleg ? Merta ha nincs semmi baj akkor nem kell,én is havonta 1szer megyek.

31hetes kismama

2008. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmi gond nincs szerencsere, eddig setagalopp volt az egesz terhessegem. Minden tokeletes. Ezert nem is ertem es kisse felhaborodtam ezen.
2008. szept. 3. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! én most vagyok a 36. hétben, csak múlt hét óta kell hetente mennem, és nem is a magánrendelésre hív a doki, hanem a kórházba, és ha megvan az nst, akkor találkozunk, szükség esetén megvizsgál.

ha nincs semmi gondod, és nem is nyílsz, akkor én sem nagyon értem, hogy miért kell hetente menned. :(

2008. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én már betöltöttem a 38. hetet, de csak az NST-s papír miatt találkozunk a kórházban. Pénzt természetesen nem kér.

Tényleg eléggé pénzéhes szaga van a dolognak nálad :-((

2008. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pénzről van szó!
2008. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat. legkozelebb szeptember vegen talalkozom a dokival, akkor leszek 30 hetes es tisztazom ezt a dolgot. ha nem tudunk megegyezni legfeljebb megvalunk egymastol...
2008. szept. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!