Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellbimbó ingerlése mennyire...

Mellbimbó ingerlése mennyire megengedett terhesség alatt?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok. Amikor a párommal együtt vagyunk nagyon jól esik/esne de nem nagyon merem hagyni mert olvastam, hogy méhösszehúzódásokat okoz és félek, hogy bajt okozhatunk vele. Ugyanakkor azt is hallottam, hogy például ha valakinek még van szopizó gyerkőc akkor azt is csak az utolsó trimeszterben ajánlatos felfüggeszteni. Akkor most lehet vagy nem lehet?
2015. júl. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Nem ajanlatos.


En azt mondom, hogy ha neked jol esne, akkor egy kicsit engedd a parodnak. De amint ugy erzed, hogy megfeszul az alhasad, hagyjatok abba.


Boldog babavarast!


34 hkm

2015. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 28. hét körül megindult az előtej és eléggé rászáradt a mellbimbómra. Kérdeztem a védőnőt, mivel szedjem le. Azt mondta, semmivel, mert ingerelhetem a mellbimbót a törölgetéssel is és oxitocyn termelődhet, ami be is indíthatja a szülést.
2015. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazábol egészséges terhességnél ha nincs haskeményedés nem szabadna bajt okoznia, amíg nem keményedsz tőle szerintem nyugodtan lehet! Persze ha összehúzódásokat okoz akkor nem csinálnám.
2015. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Méh összehúzódást a terhesség vége felé okozhat. Van is ilyen teszt, az EST -emlő stimulacios teszt
2015. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!