Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első trimeszteri...

Terhesség első trimeszteri vizsgálatok mik szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a leletekkel vissza a nőgyógyászhoz és félek,hogy nincs meg az összes leletem.Ezeken voltam: vérvétel,vizelet,genetikai uh, fogászat,háziorvos,védőnő,ekg,rákszűrés
2015. júl. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hetesen 0.UH

8 hetesen Első UH

Védőnő

12.heti vér+vizeletvétel

Down kor szürés + vérvétel

12.héten nőgyógyász méhszáj vizsgálat+ UH (nődoki)


Én pl fogorvosnál EKG-n,háziorvosnál 20.héten mentem.

Rákszűrésem a terhességem megállapítása előtt 3 héttel voltam:) Mintha tudtam volna:D

Ebből kiindulva még sok is a leleted :D

2015. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oh kis könyved meg van ugye? :) Bár gondolom már megjártad a védőnődet :)
2015. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hepatitis b-t, szifilist és vercsoport is megvan a vervetellel? A hepatitis b elvileg a többi között van a labor papiron, a szifilisz egy hónapos kb mire van eredmény, vercsoport 10 nap. Nekem ezek körül egyik sem volt meg 14-15 hetes korom előtt egyébként (hepatitis lemaradt, másik kettő eredményére kellett várni sokat)
2015. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 15 hetes vagyok és nekem is ezek voltak meg,amiket leírtál. Nyugi. :) Gratulálok!
2015. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!