Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Utolso...

Albertzsa kérdése:

7 hetes terhes vagyok. Utolso mensesem 05.24. Tegnap barnazas, ma enyhe verzes, barnazas. Elmentem ugyeletre. Huvelyi uh-n 5.7mm-es petezsak. Ez a meret ennyi idosen normalis? Fugghet a fogantatas napjatol a meret? Szerintetek lesz belole baba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 13:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem 05.29. volt az utolsó mensim első napja.

A petezsák 2 hete volt 14 mm.

Már az embrió is 10 mm és van szívhang.

Szerintem neked ez a petezsák méret nagyon pici, de szívből szorítok!!!!

2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. én kaptam progi pótlást hasonló tünetekre!

Nem hagynám magam a helyedbe, mennék más ügyeletre, nem kell tudniuk, hogy te már voltál az uzsokiban!!!!

Menj!!!!

2015. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"ovu" "pozi" hogy mi a francért nem képesek egyesek Magyarul beszélni... Na mindegy, bocs, de megőrjít az idióta rövidítgetés.


Kedves kérdező, én a helyedben nőgyógyászt keresnék fel ez az oldal helyett. El is számolhattad magad, nem biztos, hogy 7hetes vagy. Várj egy hetet és jelentkezz be egy nőgyógyászhoz! Viszont ha most nem is lesz belőle baba, a későbbiekre fogadj meg egy tanácsot: ha várandós leszel, soha ne méricskéld a magzatodat! Ha a nőgyógyász megvizsgál és azt mondja, hogy minden rendben, akkor ne idegeld magad azon, hogy más babája ennyi idősen nagyobb volt! Ebbe a hibába szinte minden kismama beleesik. Nem szabad! Azonos korú felnőttek sem egyforma méretűek.

2015. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat es a segitseget. Fajo szivvel,de gondoltam megirom nektek,h tegnap este begorcsoltem,bevereztem. Visszamentunk az ugyeletes nogyogyaszhoz. Sajat felelosegre haza jottem,de ma reggel mennem kell vissza es nagy valoszinuseggel mutenek,ha spontan nem megy el.
2015. júl. 13. 03:30
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnalom! Lelkierot a tuleleshez! Es keress masik orvost!
2015. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, remélem, hamar jön majd a várva-várt babó. De legközelebb azonnal kérj progeszteron pótlást, ne hagyd Magad lerázni ameddig nem kapsz ilyen jellegű gyógyszert a terhesség megállapítása után. Gyors felépülést!
2015. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom!!

Borzasztó érzés lehet, de fogd fel ezt úgy, hogy nincs veled probléma,bármikor alkalom lehet egy újabb kis élet kialakulására! Sajnos Ő nem volt elég erős hozzá, ilyen az élet átka, egyszer ad-máskor elvesz!

Mihamarabbi felépülést és gyógyulást kívánok neked és hidd el, pár év múlva már úgy gondolsz vissza erre, miközben a gyermeked melletted fekszik, hogy ezt is megélted, de nem adtad fel!

2015. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Viszont kerek is segitseget orvos ugyben,h ki kihez illetve hova jar,mert nekem most eleg rossz tapasztalatom lett az Uzsoki korhaz nehany orvosaval kapcsolatban.

Koszonom a segitseget is elore!

2015. júl. 22. 13:08
 19/19 anonim válasza:
Remelem azota meg egyben vagytok,en is verezgettem-barnaztam a 20.hetig,es en is csak folsavat kaptam,a baba szep es egeszseges,es mar 19 honapos:)
2015. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!