Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én reagálom túl, vagy baj...

Én reagálom túl, vagy baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem itt egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Mivel borzalmas éjszakám volt és megint többször jajveszékelve ébredtem mikor mozdultam volna álmomban, reggel elmentem a háziorvoshoz. Mondom neki, hogy rettenetesen fáj a jobb bordám alatt valami, már három napja nem alszom. Kérdezte puffadok e, mondom nem, nem igazán. Megnyomkodott, ütögetett, nem fájt, érintésre nem érzékeny. Állítólag akkor ez nem epe, biztos a baba nyom. Bizonygattam, hogy nem, ez nem a gyerek, valami tompán fáj, ég, húzódik folyamatosan ugyanott. Hát, szerinte nem érdemes ezt megultrahangozni. nem epe lesz ez, biztos a gyerek, vegyek be panadolt legközelebb. Tudni kell rólam, hogy 6 éve nem voltam házirvosnál, se táppénzen, tehát nem rohangálok minden tüsszentéssel vagy fájdalommal dokihoz, de ez most TÉNYLEG nagyon fáj. Kérem, ha valaki tapasztalt hasonlót és megvizsgálták, írja meg, mi lett vele. Szerdán megyek nőgyógyászhoz, remélem, ő rendesen megvizsgál, de addig is jó lenne tudni, mi lehet ez...főleg ha tényleg nem lehet epe. Köszönöm!


2015. júl. 13. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő akkor nem segít.. menj sürgősségire, oda nem kell beutaló. És én mondom neked, ne érezd magad rosszul se miatta, van aki hajnalban azzal megy be, hogy 2 napja nem volt széklete és fáj a hasa. És még adtak is neki hashajtót. (családtag ott dolgozik). A te panaszod legalább tényleg zavar a pihenésben meg úgy általában a létben. Jobbulást!
2015. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az epémmel volt baj és ha nyomkodták nem fájt.

UH kell. Állj a sarkadra, vagy menj el magánhoz.

2015. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy a kismamákkal kiemelten foglalkoznak, nekem utólag banális problémánál teljes hasi UH-t csináltak. És ez biztos, hogy nem véletlen. Ha a háziorvosod nem ezt a nézetet vallja, tényleg menj a sürgősségire.
2015. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!