Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nővérem veszélyeztetett...

Nővérem veszélyeztetett terhes, emiatt a nagyobb gyereke most nagyon sokat néz tv-t. Hogyan beszéljek vele arról, hogy ez így nagyon nem jó?

Figyelt kérdés
Értem, hogy pihennie kell, de nem lehet a gyerek hónapokig bezárva a tv elé. Mozgásra is szüksége van. Hogyan értessem ezt meg vele?
2015. júl. 13. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem vele kell megértetni, hanem a családdal-többek között veled is-hogy most segíteni kellene!
2015. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem megértettni kell vele,hanem támogatni segíteni.

Mig netezel gyakori.k.irogatsz ki addig elhiheted volna a kicsit mondjuk játszótere vagy fagyizni


Beleszólni a legkonyebb igy nem jo ugy nem jo,de mar segíteni nem vagy képes?

2015. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Fogd magad és menj el játssz a gyerekkel, vidd el sétálni. Én a harmadik gyerekemmel voltam veszélyeztetett, és igen többet nézték a tvt hogy én tudjak pihenni. Most akkor szaranya vagyok?
2015. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze, ne költözzek rögtön oda hozzájuk? Az ő gyereke, ő vállalta így a terhességet. Ettől még nem kell a nagynak szívnia!


Én amúgy dolgozok, bármily hihetetlen ez egy olyan nőnek, aki a poziteszt után el is felejti mi az a munka.....


De az anyósa főz rájuk, azt sem kell neki. Nem hiszem hogy attól, hogy lemennek a játszótérre baja lesz a babának.

2015. júl. 13. 16:13
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
De lehet baja. Pl egy nyíló méhszájnál lehet baj. Nekem 21 hetesen indult a szülés, hát nem kívánom senkinek. Mondjuk az látszik is hogy hogy te még nem voltál terhes. Ennyi empátiával ne is légy.
2015. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Úristen!te tartod magad testvérnek?

Arad belőled s gonoszság rosszindulat.."irigy vagy talan"


Akkor meg ne osztd az észt ha segiteni nem vagy hajlando.

Megkeseredett egy eleted lehet ha a tesod ellen támadsz.



Tesóm lenel,letagadnalak!!

2015. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
99%

Nem is az,hogy testvérnek tartja-e magát, de szabályosan tudatlan. Van már gyereked? Tisztában vagy te,hogy mit jelent veszélyeztetett terhesnek lenni?

Hány éves vagy? 18?

2015. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 sandrachnologic ***** válasza:
93%

Minek az embernek ellenség ha a rokonai ilyenek?! Jesszus...


Munka utan is elhiheted a nagy gyerekete a játszótérre, 8-9ig nyitva vannak 😉

2015. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, kerüld messziről a tesódat, van aki segítsen neki, rád ebben a formában biztos nincs szüksége.

De mindemellett a fogamzásgátlásra is figyelj oda kérlek, mert egy ilyen embernek mint te, gyerek nem való!!!

Mondjuk nem is tudom, mit vártál egy olyan fórumon, ahol nők ezreinek van fogalma a veszélyeztetett terhességről...hogy jössz majd te, és világosságot gyújtasz a mi sötét fejünkben? Elmondom neked, hogy itt vannak olyan nők, akik sokkal több mindenen mentek már át, mint amit te egyáltalán eltudsz képzelni, és talán nem a legjobb ötlet felszítani ezt a tűzet...

Szerintem csinálj úgy, mintha ezt a kérdést ki sem írtad volna...

2015. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Draga utolsó ebbe minden bene volt aminek kellet😊!!! 👌👌
2015. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!