Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, aki csalódott volt...

Volt, aki csalódott volt először a baba neme miatt?

Figyelt kérdés

Nyilván az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, és ugyanúgy szereti az ember, ha fiú, ha lány.

De mégis, akik pl. fiút szerettek volna és kiderült, hogy lány lesz, nem voltatok csalódottak? Vagy a párotok?


A párom elsőre nagyon fiút szeretne, és én is jobban el tudnám képzelni, mint a kislányt. Pénteken megyek UH-ra, ahol nagy valószínűséggel kiderül a neme.


2015. júl. 14. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
ne haragudj,de nektek minek gyerek?hogy merülhet fel benned ilyen kérdés?
2015. júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
"Kedves" előző válaszoló, szerintem érzéketlen és barom vagy! Terhes lettem (nem tervezett gyerek volt, mivel biztosak voltunk benne, hogy nekünk nem lehet!) az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy fiú! Azt mondták: nagy valószínűséggel lány!, de én nem hittem és reméltem! És mondtam: NEKEM FIAM LESZ! Megszületett a kislányom, odaadták a kezembe! Megláttam, átöleltem és olyan boldogság költözött belém, hogy fájdalomcsillapító nélkül varrták össze a gátmetszésemet és NEM ÉREZTEM SEMMIT! Természetesen, másodjára lányt akartam, persze fiú lett! Amikor közölte a doki, hogy 120%, hogy fiú, olyan csalódott voltam, hogy a rendelő előtt ülve sírtam és magyaráztam a férjemnek, hogy nem létezik, nem lehet fiú! És ugyanannyira szerelmes vagyok a fiamba, mint a lányomba! És az apjuk? Amikor itthon van, szó szerint NEM FÉREK ODA A GYEREKEIMHEZ!!! Közelharcot kell vívnom egy pusziért! Most komolyan: néha féltékeny vagyok! :-D
2015. júl. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Kb mintha én írtam volna az első választ.

Elsőre lányt akartam, fiú lett. Rögtön elfogadtam, imádom a fiamat, ránézek, és mérhetetlen szeretetet érzek.

Most is fiút akartam másodszorra, de kislány lesz.

Nem mondom, hogy 100%-ra feldolgoztam már, de csalódott nem vagyok.

Gondolom igazán majd akkor költözik a lelkembe a mérhetetlen szeretet amikor átölelem a kórházban.

Ha csalódott is leszel, az elmúik amint a kezedben tartod,mert nem a neme fogja meghatározni a szeretetedet ha már kint van. Amíg bent fejlődik, addig ugye nem látod, csak az agyad tudja hogy ott van, és még nem kötődsz úgy hozzá.

2015. júl. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Kozel 20 hetesen tudtam meg a babam nemet.

Az elso pillanattol kezdve tudtam, ereztem zsigerbol, hogy kislany lesz. Hat nem... Leforrazott a hir. Szegyellem, de 3 napig nem tudtam tultenni magam rajta.

Es tudod, mit vettem eszre? Hogy az addig aktiv, izgo-mozgo babam alig mocorgott. Mintha csak azt mondta volna, hogy 'bocsanat, nem tehetek rola, hogy kisfiu lettem'.

Es mikor az tudatosult bennem, egyszeruen beleszerelmesedtem a fiamba, minden erzelmi atmenet nelkul. 1000 lanyert sem adnam oda!


35 hkm

2015. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

En egesz eletemben ugy ereztem h fiam fog szuletni, erre az elso idoben kiderult h lany lesz. Orultunk neki, parom kifejezetten kislanyt szeretett volna. Erre a 18. Heti genetikai uh-n kozoltek h fiu. Lesokkolt a hir es igen, nekem is kellett par nap mire feldolgoztam h kisfiut hordok a szivem alatt.


Most varjuk a 2. Babankat es kifejezetten orulok, h eddig nem tudtak megmondani a nemet. Most vagyok 18 hetes de csak 29.-en megyek a genetikai uh-ra, ahol tuti kiderul fiu v leanyzo. (Most amugy ugy erzem kislany lesz, de nem elem bele magam semmibe) :-)

2015. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Az első nekünk kisfiú. Másodszorra is azt szerettem volna. Uh-n amikor mondták, hogy kislány, csalódtam kicsit. Én mindig is fiús anyukának éreztem magam, én is mindig fiúkkal barátkoztam, a csipogó csajok eléggé távol állnak tőlem. De amikor megszületett... IMÁDOM!!!! Annyira kis csajos már így 9 hósan is. :))) Most el nem tudnám képzelni, hogy ő is fiú legyen. Én nagyon örülök, hogy így alakult . :)))
2015. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két fiam van. Az elsőnél vegyesek voltak az érzéseim, mert ugyan én lányt szerettem volna, de a férjem fiút, ezért fiút akartam neki szülni. Így végül örültem neki, amikor kiderült, hogy fiú.

A másodiknál mindketten lányt szerettünk volna, így kicsit csalódott voltam, amikor mondták, hogy ő is fiú. De pár óra alatt megbarátkoztam a gondolattal, hogy oké, két fiús anyuka leszek.

Egyébként mostmár nagyon örülök, ahogy látom őket játszani, hogy mindkettő fiú.

Viszont amiatt kicsit szomorú vagyok még mindig, hogy sosem lesz lányom.

2015. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mindegy volt, csak egészséges legyen.Viszont ismertem olyan anyukát akinek 2 fia volt és sírva ment ki az UH-ról, hogy a harmadik is fiú lesz.
2015. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Fiút akartam, UH után azonnal tudatosult, hogy lányom lesz. Nem voltak rossz érzések, semmi, egy percig sem bántam, potyogtak a könnyeim a boldogságtól, hogy egészséges és lány :) egyáltalán nem viselt meg. :)
2015. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Férjem csalódott volt de csak addig, amíg nem mondták biztosra. A 65 % fiú rossz volt neki mivel lányt szeretett volna. 3 hét volt a 2 uh között, úgy tűnt tényleg örült neki, amikor biztosnak tűnt a fiú.

Egyébként én is inkább kislányt szerettem volna csak én éreztem, hogy fiú lesz így volt lehetőségem bőven fiúra készülni lélekben. :)

2015. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!