Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valahogy nem tudom átadni...

Piroska és a farkas kérdése:

Valahogy nem tudom átadni magam a várakozásnak így, hogy SEMMI tünetem nincsen. Érez valaki hasonloan?

Figyelt kérdés
7. hét környékén járok, orvosnál már voltam. kislányomnál ilyenkor már lufira voltam puffadva, hánytam, és alig bírtam felvenni a polot, úgy fájtak a cicijeim. Most, túlzás nélkül állíthatom, hogy semmi, de semmi tünetem nincs, és valahogy ez nekem így olyan nagyon nehéz. Mondhatnátok persze h addig örüljek, amig nem hányom telibe a bokrot miközben a nagyobbal játszoterezünk, de én tényleg úgy várnék már valamit...
2015. júl. 15. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sincs tüntetem. 22 hetes vagyok, egész nap pörgök, futok a két évesem után, ellátom a háztartást, altatásidőben dolgozom itthonról, sokat sétálunk, iszonyú sok dolgom van... és akkor este lefekszem, és érzem, hogy rúg és rájövök, hogy Jesszusom, ma még nem is gondoltam rá. ÉS ez szörnyű érzés, iszonyú lelkifurdalásom van miatta. Eleinte azt hittem, mire pocakom lesz, már ráhangolódom, de sajnos nincs így. Úgy érzem, döbbenet lesz a szülés, hisz még fel sem fogtam, hogy várandós vagyok és túl vagyok már a felén. Tünetem sem volt, semmi. Minden labor tökéletes, az orvosomhoz sem kell mennem, csak nagyon ritkán. Nem tudom, mi lesz így.
2015. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt elmondhatom, mint az előttem szóló. Szintén a 22. hetet taposom, és nekem is van egy 2 éves lányom, aki örökmozgó. A mostani terhességem teljesen tünetmentes volt, ha nem mocorogna a pocakomban a babám, talán észre sem vettem volna, hogy van. Még a hasam is kicsi, annyira, hogy még senki (akinek nem mondtam el) nem vette észre, hogy terhes vagyok! Pedig vékony vagyok. Dolgozom heti 30 órában és sportolok is... Igazából nem is hiányoznak a rosszullétek, és a hatalmas has, hiszen akkor elképzelni sem tudom, hogy bírnám az iramot a mega sajtkukac kislányom mellett!
2015. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!