Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszon estem át múlt...

Abortuszon estem át múlt héten. Amikor hazaértem a kórházból, elmentem pisilni és vmi babszem nagyságú pirosas vmi jött ki a hüvelyemből. Szerintetek lehetséges, hogy bennem maradt a magzat egy darabja? :-S :- ( Sem előtte, sem utána nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Hallottatok már ilyenről?

Légyszives, a b*nkó, f*kázó emberek kerüljenek, van elég bajom így is. Köszönöm.


2010. márc. 5. 03:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Én úgy értem azt, h a nő dolga a védekezés, h igazából ha nem kívánt terhességre kerül a sor, akkor ő az egyedüli aki megjárja. Ezt egy férfi sem fogja megérezni soha, h milyen kín is ez. Csakis a nő.

És ha ebből a szemszögből nézem a dolgot, akkor sztem a nőnél van a felelősség. Nem az olyan esetekre gondoltam, amikor a nő gyerekkel zsarol. Hanem amik abortusszal végződnek.

Egy nőnek tisztában kell lennie azzal, h CSAK MAGÁBAN BÍZHAT! Tehát nekem is magamban kellett vna csak bíznom, és nem elhinni, h "majd vigyáz".. :S Tehát ez az én terhem , az én felelősségem lett volna vigyázni, és most én is szenvedek.

Nem tudtam magam jobban kifejezni, elég fáradt vagyok már, de remélem érted, h mit szeretnék mondani. :)

2010. márc. 6. 00:24
 22/22 A kérdező kommentje:
Jah igen, azt elfelejtettem kérdezni, h milyen narkotiumokra gondolsz? Mert én csak az altatót kaptam a kézfejembe. Mondjuk az sem volt egy jó élmény és utána tényleg elég jól kivoltam :S De a mellettem fekvő idősebb hölgy péládul kapott előző este nyugtatót is vagy mit. És állítólag nem csak ő, hanem sokan kapnak. Úgyhogy nem értem, hogy mért nem kaptam :S
2010. márc. 6. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!