Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a terhesség velejárőja...

Lehet a terhesség velejárőja az alvászavar?

Figyelt kérdés
9. hétben járok, a 4. héttől kezdve nem igazán tudok aludni éjjel. Korán elalszom, az éjszaka közepétől forgolódom és felületesen vagy sehogy sem alszom. Előtte hétalvó voltam.
2008. szept. 4. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ez velejár. nekem a 13.héten elmúlt, és a héten megint elkezdte(21 hetes vagyok). mindenkinél máshogy jelentkezik. van akinek csak a végén van gondja ezzel.
2008. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én 27 hetes vagyok és a terhesséem eleje óta nem alszom rendesen.Egyrészt a sok pisilés miatt,másrészt az elején azért mert fájt a mellem,most meg már elég nagy a hasam és azert+pisilés.De azt gondolom hogy ez tök jó olyan szempontból,hogy teljesen hozzászoktam az éjszakai ébredezésekhez és már nem vagyok tőle nyomott nappal.Sztem a természet mindíg jol végzi a dolgát és jol felkézít majd az éjszakai szoptatásokra.Boldog babavárást!
2008. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A férjemmel azon viccelődünk, hogy szoktat a babóca az éjszakai ébrenléteihez. :) A baj az, hogy napközben majd' elalszom, tompa vagyok, pihenésre nincs lehetőségem mert dolgozom.
2008. szept. 4. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj,én egész terhességem alatt rosszul aludtam,pont úgy ,ahogy te is írtad.Nem tudom mitől lehet,pedig én is mindig jó alvó voltam,hát úgy telt el akilenc hónapom,hogy vagy aludtam vagy nem.Mostmár azért nem tudok,mert mindenhogy kényelmetlen és majd szét szakadok.

kitartást és jó babavárást

36 hetes kismami

2008. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mióta terhes vagyok, még egy éjszakát sem aludtam végig..

Mindig van valami, ha más nem, akkor wc-re kell mennem.

Nem lesz furcsa, ha majd éjjel felsír a baba:-)

2008. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már hamarabb nem tudtam aludni, mint ahogy megtudtam, hogy baba van:)Nálam kisebb-nagyobb megszakításokkal a végéig tartott, aztán rászoktam az éjszakai DVD-zésre...Miota megvan a kicsi, azért nem alszom nyugodtan az éjjel, de már megszoktam, és napkozben sem hiányzik. Azelott hétalvo voltam..
2008. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!