Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időnként vérző veszélyeztetett...

Időnként vérző veszélyeztetett terhes vagyok. Írnátok valami biztatót?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, lelkileg őröl fel ez a "fekve versenyfutás" az idővel. Mindig van vérzés, berohanok, gyerek rendben, hazajövök, csitul a dolog, majd megint kezdődik elölről. Önző módon most olyan érdekel, aki úgy hordta ki a terhességét, hogy közben frászban volt, ha vécére kellett mennie, és folyton a vécépapírt meg a betétet stírölte.

(A "nekem sajnos vetélés lett a vége, de neked szurkolok" jellegű válaszokat most mellőzném.)


2014. okt. 30. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok, azt nem írtam.
2014. okt. 30. 17:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz nem én,de az unokatesóm végig vérzett.nagyon nehéz volt neki.lelkileg is nagyon megviselte. Ma már 5 éves a kislánya.testvért már nem mertek vállalni. Veletek is minden rendben lesz. Csak pihenges és probáld csak a szépre és a jóra összpontositani.
2014. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 hetea terhea vokt tesom amikor a mento vitte be mert omlott belole a ver. Mikor beertek nem sok remenyt hitt h eletben van meg. Hatalmas alvadt ver is kiesett belole, es rengeteg ver jott. De szerencsere epsegben volt a kicsi. 10 napig volt korhazban, utana veszelyeztetett volt. Hematoma miatt es a lepeny se jo hlyen volt neki. Augusztus 30ra volt kiirva 21en teljesen egeszseges babanak adott eletet. Amig terhes volt minden pisiles egy remalom volt szamara.

Pihenj sokat es ne stresszelj az semmikepp se jo.

2014. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 hetesen pecsételéssel kezdtem amiből vérzés lett,szigorú fekvés itthon.Feküdtem amennyit tudtam,de a 2,5 évesemet vittem/hoztam a bölcsibe.(közel a bölcsi)Ez a vérezgetés 1 hónapig elhúzódott.Már kezdtük azt hinni minden rendben lesz amikor 13 hetesen elöntött a vér és egy nagy alvadt vér is kicsusszant...Azt hittem vége van,rohantam a kórházba.Vérzéscsillapító+magnézium minden mennyiségben,2 hèt után amikor már kiengedtek volna a kórházból akkor ismét pici barna pecsételés amit görcsök kísértek.Szerencsére ez is elmúlt magnézium infúziók hatására.Így 3 hét után panaszmentesen hazaengedtek.Azóta itthon pihengetek,napi többször keményedek és rettegek minden wc-re menetelnél,hogy nem e vérzek...Ő lesz a 2. gyerekünk de ha megszületik biztos nem vállalunk be harmadikat mert idegileg ezt nem lehet bírni...

Sokáig nem is mertük mondani senkinek,hogy babánk lesz,mert ha baj történne utána csak a sajnálgatás menne...


21 hetesek múltunk,messze még a vége.

Kitartás!Pihenj amennyit tudsz!Szorítok nektek és magunknak is!

2014. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tesóm vérzett a terhesség első trimeszterében. Gyógyszer és szigorú ágynyugalommal most egy egészséges 6 éves kislány anyukája. De rémálom volt minden napja nem lesz-e baja a babának.

Én csak barnáztam 2x ügyelet, ahol mindent rendben találtak és haza is engedtek. De érdekes, mert újra terhes vagyok, persze itt is barnáztam, mire a doki beutal korházba. Persze mondtam, hogy ott az egy éves kislányom nem tudom kire hagyni. Na jó nem kell bemennem saját felelősségre.Ez a 12. hét előtt volt. Azóta minden egyes wc-zés rémálom, hogy minden rendben-e van. 23. hét lesz holnap. Nehéz, de gondolj arra minden rendben lesz.

2014. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, én is szurkolok nektek. Most is véres nyákos folyás (bocs) van, ha már ennél súlyosabbakkal nem jártam volna bent, most biztos mennék, de nem mehetek minden nap. Meg ahogy hazaérek, mehetnék vissza.
2014. okt. 30. 21:21
 7/8 A kérdező kommentje:
A barnázástól megkönnyebbülnék, hogy "csak" az van, bár hülyeség, mert lehet az is nem megnyugtató. Néha már azt sem tudom, nem a félelmem generálja-e a tüneteket...
2014. okt. 30. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 10 hetesen bevéreztem,3 nap kórházi megfigyelés után haza engedtek.

Csak azon a napon véreztem,azóta,mostmár 3 hete barna folyásom van hol több,hol kevesebb.

Van olyan nap is hogy nincs semmi,másnap megint.

Hidd el ez is megőrjíti az embert.

Folyton azon aggódom,nehogy átmenjen vérzésbe.

Nekem a lepény a méhszájon van,ez az oka.

Azt mondták idővel feljebb kerűl.

De rám szóltak,ha vérezni kezdenék azonnal kórházba kell mennem.

Addig is sok-sok pihenés,fekvés és napi 3x2 magbe b6.

Tehát én ugyanannyira aggódom a barna folyás miatt is és mégis muszáj valamilyen szinten nyugodtnak maradnom,mert a babám a legfontosabb.


Te is nyugodj meg kicsit,mert a stressz sokat tud ártani.

Én mindig mondom a babámnak,hogy minden rendben lesz,mert vigyázok rá.

És már hiszek is benne,hogy ez csak rajtam múlik.


Hinni kell magadban!

2014. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!