Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 abortusz után lehet egészség...

3 abortusz után lehet egészséges kisbabam? Egyáltalán ki fogom tudni hordani?

Figyelt kérdés

Mielőtt el ítéltek olyan párkapcsolatban életem hogy sajnos muszaj volt az abortusz . Elég volt hogy en szenvetem nem akartam hogy egy ártatlan élet is. Azzal a férfival szakítottam. Es meg ismerkedtem mással. Nagy a szerelem: )

Most megint terhes vagyok és nagyon szeretnénk a kisbabát.


2015. júl. 17. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor ezt a babát tartzsd meg ha megint terhes vagy.
2015. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

már ne haragudj de három abortusznyi idő kellett hogy rájöjj hogy az a pasi ilyen? Három ártatlan kis élet? gratulálok... Miért nem védekeztél ha nem akartál gyereket?

a kérdésedre válaszolva: vagy igen, vagy nem. Van akinek semmi baja nem lesz az abortusz után, és ismerek olyat aki utána lombikra járt, de nem tudta kihordani a babákat, mindig elvetélt. Ezt nem mondhatjuk meg neked előre. Lehet szerencséd lesz, lehet nem.

2015. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Lehetséges...


Védekezésről hallottál már?

2015. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És örülj neki......
2015. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Ne haragudj, de ilyen nincs.

Nincs olyan párkapcsolat, ahol muszáj az abortusz. Ha egy párkapcsolat neked nem felel meg, nem vagy köteles együtt maradni vele.

Ha te ebben a kapcsolatban mégis beléementél, hogy teherbe ejtsen, akkor már ne is haragudj, de buta vagy.


Egyébként lehet egészséges, csak kisebb az esélye, hogy egyáltalán ki tudod hordani.

2015. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon remélem hogy nem. Nem érdemled meg.
2015. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Hívő emberként és 5 gyerekes anyaként nem ítéllek el. remélem, Isten egészséges babával ajándékoz meg, Te pedig szeretni, gondozni fogod. Kérlek, a jövőben védekezz inkább, ha majd már nem akarsz több gyereket!
2015. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak egy muszáj abortuszom volt sajnos...el meg kellett szakitani a terhességem pedig már nem volt pici a terhesseg...azóta nem tudok teherbe esni...ennek 3 éve. ...úgyhogy örülj hogy most sikerult. Vigyázz rá. ...
2015. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ez olyan szomorú van akinek betegség miatt nem jön össze baba van akinek a férje nem akar még más meg csak igy megy abortuszra bocsi nem itéllek el nem ismerem a körülményeid de valahol mégis rossz ilyet látni .
2015. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!