Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a "szabályok" amit...

Mik azok a "szabályok" amit be kell tartani fürdőzés közben?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok, ugy döntöttem hogy holnap kimegyek es lubickolok egy közeli tavon. Esteleg van valami szabály amit ilyenkor be kell tartani?

2015. júl. 17. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak kijelölt helyre menj!


Naptej, kalap, sok folyadék, gyümölcs.


4 után menj.


Felhevült testtel ne menj vízbe. Bár reméljük, ezt nem várod meg.


Csak tiszta vízbe menj bele.

2015. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Méhszájadat nézte a héten orvos?

Ha bármennyire is kinyílt akkor tilos fürdőzni, vagy akár kádba feküdni a fertőzésveszély miatt.

2015. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Árnyékban leszek végig es ki be maszkalok majd a vízből. Mehszajat nem nézett de 2 hete voltam nála ultrahangon kerdezem tőle azt mondta a szules napjáig mehetek nyugodtan.
2015. júl. 17. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én azért óvatosabb lennék ezzel az utolsó napig dologgal...

1. voltam.

2015. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért remélem tudod, hogy holnap hőségriadó van, és 11-től 3-ig tilos napra menni illetve növelni kell a folyadékbevitelt. Tehát addig ne menj be a vízbe, mindenképp maradj hűs árnyékban.
2015. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valszokat. Szep napot nektek!
2015. júl. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!