Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maternity vélemények?

Maternity vélemények?

Figyelt kérdés

Szulnetek, szültetek ott? Választanátok meg egyszer ezt a helyet a szulesre / terhesgondozasra? Mi az, ami jó volt és ki az, ami negatívan hatott rátok?

Tervezem az ott szülést, mivel pedig elég borsos az ára, gondoltam, előbb korbejarom, megeri -e.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2015. júl. 19. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A Róberten nagyobb esélyed van természetes szülésre. A maternity császáraránya még egy átlag állami kórházénál is jóval magasabb, annak ellenére, hogy magas kockázatú szüléseket nemigen vállalnak.
2015. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azért magasabb az arány, mert köztudott, hogy a maternityben nem kell agyonindokolni a császárt, csak kifizetni.
2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam a Roberten, de mivel ott nem tudják előre biztosítani az egyagyas ellátást, így tartok tőle. Előzo szulesembol következtetve ez nagyon fontos szempont lenne, pláne, ha már ennyibe kerül. Nagyon hezitalok...
2015. júl. 19. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én terhesgondozásra nem oda jártam, csak szülni mentem. Viszont volt ingyenes szülésfelkészítő tréning,azon részt vettem rendszeresen. Szülésznők tartották,ott végig a természetes szülést propagálták, nem éreztem a császárpártiságot. Illetve szülésfajtától függetlenül ugyanannyi az ár, szóval szerintem nekik nincs anyagi érdekük abban, hogy császározzanak. Aznap amikor én szültem, volt egy másik anyuka, aki ikreket hozott természetes úton a világra.

Persze a statisztikákat nem ismerem, az én benyomásom volt ez.

Nekem jó volt, h végig ott lehetett velem a férjem, ő is benn aludt velünk.

Én amúgy egyéb betegségeim miatti állami kórházi élményeim miatt választottam a magánkórházat.

Egyedül a papírmunka intézésével nem voltam megelégedve, de lehet csak az ünnepnapi hosszú hétvége volt az oka, ezt nem tudom,végülis férjem megoldotta utólag.

2015. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
4-es vagyok: azt elfelejtettem mondani, hogy mielőtt szerződést kötnétek, kérheted, hogy vezessenek körbe meg felteheted az összes kérdésed. Mi is csak ezután vágtunk bele, miután mindent megnéztünk, megbeszéltünk, azért ekkora összegnél elvárható hogy ne látatlanban írj alá valamit. Szerintem nézd meg élőben mindkét kórházat aztán majd meglátod melyik a szimpatikusabb.
2015. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jövő héten megyek hozzájuk, addig osszeirom a kérdéseimet.
2015. júl. 19. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhesgondozásra jártam oda. Jenei Kati nagyon profi szonográfus, ráadásul a legújabb gépekkel dolgoznak.

Tavaly szültem (azt már államiban, bár az egyágyast így is meg tudtuk oldani), akkor annyira új volt a gép, hogy még néha a kézikönyvet is nézegették hozzá, talán előző nap szerelték be.


Torlódás/várakozás előfordulhat, de amikor kicsit összeráncoltabb szemöldökkel rákérdeztem a recepción, egyből előre soroltak és azonnal bemehettem.

2015. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi kétszer is a Róbertet választottuk-nem bántuk meg,szerintem sokkal barátságosabb,családiasabb hely.

A Maternity nekem a szemlélet miatt nem volt túl szimpatikus,bár nyilván ez is orvos függő

2015. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!