Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudna segíteni aki terhesen...

Tudna segíteni aki terhesen szoptatott?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok és van egy 1,5 éves fiam. Beteg és most egy nap nem viccelek de kb 20* szopizik.

Ugye nem lesz baj? Az orvos azt mondta a szoptatás nem árt a magzatnak.Voltatok már így?


2010. márc. 5. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a súlyodból nem veszítesz a gyakori szoptatás miatt,és nem fáraszt el extrém módon,akkor a magzatnak nem árt.
2010. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 11hetes terhes vagyok, a kisfiam 15 hónapos, ö is beteg, mégtöbbet cicizik.

Amúgy 9hetesen tudtam meg h jön a tesó, addig nyugiban cicizünk. Eddig nincs gong, még futok is.De azért aggódok késöbb milyen lesz. A napokban kérdeztem ilyeneket, olvassd el esteleg

2010. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves 2. nem tudnád a kérdésed belinkelni?
2010. márc. 5. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam és jómagam 16 hetes km. vagyok. A 12. hétig szoptattam, de addigra már az orvos mondta, hogy magam miatt válasszam el. Nagyon sokat fájt a hátam és egyébként a gyönyörű, egészséges fogaim kezdenek tönkre menni. A kisfiam egy zokszó nélkül elvan anyatej nélkül. Természetesen sokat bújik, simizi a cicit, de ennyi.
2010. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem 22 hónapos a kisfiam és 7 hetes terhes vagyok.Az orvos kérdezte mikor szeretném elválasztani a nagyot,de még nem tudom,mert cicifüggő és azzal is alszik el.
2010. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!