Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájnak ennyire lábaim?...

Miért fájnak ennyire lábaim? Valami krém?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, 6 kilót híztam a terhességem óta és ha egy kicsit többet állok nagyon fáj a vádlim és a combom. Lóbalzsammal kenem esténként, de nem akar múlni, nem tudok sokat állni és menni. Valamilyen krémet tudnátok ajánlani?
2015. júl. 24. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból, de 10 hetes terhesen 6 kg hízás nagyon soknak tűnik.

Ha van lehetőséged rá, napközben többször zuhanyozd le hideg vízzel a lábad, hiszen ez a meleg is rátesz egy lapáttal. Krémről nem tudok nyilatkozni.

2015. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hetes terhesség 6 kg az nagyon sok. valoszinuleg a lábad egybol megérezte ezt..kb. 5-6 hete tudhatod a terhességet ennyi kilo ilyen hirtelen nagyon megterhelo. probálj meg sokat sétálni, mozogni. szerintem nincs krém, ami erre jo lenne.
2015. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen tudom, hogy sok sajnos, de az elején állandóan éhes voltam, ekkor szedtem fel. :/
2015. júl. 24. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarlak megbantani, de fogd vissza az etkezest, mert igy mennyi lesz a vege? A 20. Heten kb 300-400 gramm a baba. Szoval a felidoig nem indokolt a hizas. Gondolom a labaid megereztek a hirtelen terhelest. Ezt meg talan le is tudod adni, ha odafigyelsz. Ez rengeteg hizas egy honap alatt, mert kb azota tudod.

en 34 hetes vagyok es most jarok ennyi hizasnal... igaz en nagy sulyu vagyok es odafigyelek a kajara.

2015. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem kell riogatni. 12 hetesen 5 kilónál jártam, mert az émelygést, hányást csakis folyamatos rágcsálással tudtam "kontrollálni". És persze hogy nem a sárgarépára és az uborkára enyhültek a tünetek, hanem a sós péksütikre.

Mégse híztam bálnává a végére. Amint elmúlt a rosszullétes időszak, lelassult a hízás.

Végül összesen 12 jött fel (és vékonyként kezdtem).


Kérdező,

a súlyon kívül lehet a melegtől is, okozhatja magnézium- és kalciumhiány is.

2015. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szedek multivitamint is és gravida baba mama vitamint is. Az elején állandóan éhes voltam, meg sokat voltam rosszul is, de általában a csokitól jobban lettem :) Kb 1,5-2 hete nincsenek rosszul léteim és nem is eszek annyit. Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!