Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti jobban elítélitek az...

Ti jobban elítélitek az abortuszt mióta kismamák/ anyukák vagytok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

17 évesen átestem egy abortuszon, így tudom, hogy milyen helyzetben vannak azok akik így döntenek. Tudom, mi mindenen kell átmenni nem csak előtte, de utána is. Nem mentegetem magam, az én hibám és butaságom volt, szinte alig tudtam valamit a védekezésről, azt hittem ha a fiú vigyáz az is elég.

Viszont nagyon él bennem egy emlék mikor megkérdeztem anyámat, hogy egy lány mikor vesztheti el a szüzességét a fiújával azt válaszolta min. 3 hónapja legyenek együtt. Én tuti azt fogom mondani a lányomnak is és a fiamnak is, hogy akkor értek meg a szexre mikor a párjukkal meg tudják beszélni és felelősen eldönteni, hogy hogyan védekezzenek.

Tehát inkább a megelőzésre hívnám fel a figyelmet ahelyett hogy ítélkeznék.

2015. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!