Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és amikor összejött a baba a barátom totál be volt állva és hulla részeg is volt. Lehet így egészséges a baba vagy vetessem el? Biztos hogy akkor lettem terhes mert csak akkor csináltuk guminélkül.

Figyelt kérdés
Hú bocsi rossz kategóriába raktam
2015. júl. 24. 22:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos akarjátok a babát? Az apuka mit szól ahhoz, hogy gyereke lesz?
2015. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Még nemtudja...Én akarom a babát.És rendes ember ,mert dolgozik és én is dolgozok.Amúgy inni nem szokott ,évente egyszer iszik kb.Csak most valami haverja szülinapja volt azért ivott.Hát a fűvel vannak gondok,de az nem akkora tragédia.
2015. júl. 25. 01:23
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Azért az elég nagy tragédia, hogy napi szinten követ el bűncselekménynek számító dolgot, és bármikor lekapcsolhatják. És a mellékhatásai is olyanok, hogy alkalmatlanná teszi társnak. Olyan szintű szorongás pl., hogy képtelen az emberi kapcsolatokra. Súlyos memóriakiesés, stb.
2015. júl. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
6%
semmi baja sem lesz a babanak.ha esetleg nem eletkepes ,stb vagy meg sem fogant volna vagy elvetelsz.
2015. júl. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem tragédia???

Felfogtad mit beszélsz?

2015. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%

Sem neked, sem a kedves barátodnak nem való még a gyerek! Sőt, ha a barátod továbbra is drogozik, akkor neki szerintem sosem lesz való!

Felelősség tekintetében mindketten nagy nullák vagytok! Nem is akartátok ezt a gyereket, csak egy átbulizott éjszaka felelőtlen következménye.

És ne haragudj, de soha a büdös életbe nem voltam úgy berúgva, hogy végigaludjak egy ilyen dolgot. Látszik neked is mennyi eszed van és hol állsz gondolkodásban.

Egy gyerek anyagilag, érzelmileg is nagy dolog, nem mellesleg nagyon nagy felelősséget jelent.

Nyilván mi nem dönthetünk helyettetek, de ilyen szülők mellett előre sajnálom azt a szegény gyereket!

2015. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%
a gyerekenk ne mond el hogy apuci éjjel betépve rádmászott és megdugott amíg aludtál :D
2015. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

A fű nem tragédia? Ennél majdhogynem a két éves gyerekem is érettebben gondolkodik sok kérdésben.....


Bárhogy is, ha akarod a babát, az jó, de feltétlenül át kell gondolnod, hogy mit jelent a család, milyen környezetben fog felnőni, akartál volna-e olyan gyermekkort magadnak, amelyben apád minden nap füvezett volna....


Azt undorítónak tartom, hogy valaki máris az abortuszt javasolja egy olyan nőnek, aki babát szeretne, mert még nem érett meg rá. A leírtak alapján tényleg nem, de még van ideje felnőni a feladathoz. Főleg, ha szakértő segítséget kap, pl. védőnő, stb. Furcsa, hogy nem ez az első, amit ajánlotok, hanem a gyilkosságot.

2015. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajjjj...,

Ha tényleg megakarod tartani nagyon gyorsan szedd magad össze és nőlj fel a feladathoz.

A gyerek egy egész életre szól!

Szerintem illő lenne az apukának is elmondani,hogy terhes vagy és jobb útra térítened. Hátha észhez tér.

Egy ilyen emberrel baromi nehéz gyereket nevelni.

Tapasztalat(a barátnőm pasija is ilyen egyedül is maradt)


Attól,mert így akcióztatok egészséges még lehet,de én mindenféle vizsgálatot elvégeztetnék. Azokat is amik nem kötelezőek.

2015. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"Azt undorítónak tartom, hogy valaki máris az abortuszt javasolja egy olyan nőnek, aki babát szeretne, mert még nem érett meg rá."

Miért, szerinted olyan "szülőknél" jobb helye van a gyereknek, akik úgy beállnak, hogy nem tudnak magukról, ráadásul egyik rendszeres drogfogyasztó? És ez a nő számára nem probléma? Szerinted akkor mindenkinek gyereket kéne vállalni, tök mindegy, hogy mire? Akkor lennének aztán sanyarú sorsú gyerekek...

Nem vagyok abortusz párti, sem abortusz ellenes, de vannak helyek, ahová nem kéne gyerek...Ez pont egy olyan hely lenne.

Meg szerinted hányan akarnak gyereket, amíg nem tudják meg valójában, hogy mit jelent, ha az embernek gyereke van. Ha ennyi felelősség nincs benne? Ha ennyire gyerekes a gondolkodásmódja. Kb. 15-16 évesen vannak az emberek ilyen szinten, mint a kérdező és a drogos barátja. Szerinted ebben tudna segíteni a védőnő? A védőnő nem tud észt és felelősségtudatot adni. Az nélkül meg elég nehéz...

2015. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!