Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és amikor összejött a baba a barátom totál be volt állva és hulla részeg is volt. Lehet így egészséges a baba vagy vetessem el? Biztos hogy akkor lettem terhes mert csak akkor csináltuk guminélkül.

Figyelt kérdés
Hú bocsi rossz kategóriába raktam
2015. júl. 24. 22:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%

Kedves utolsó válaszoló!


meggyőződésem, hogy ha a kérdező gondolkodásában és életvitelében és az apáéban nem változik semmi mégpedig nagyon gyorsan, akkor nem a legjobb helyre születik ez a kisgyerek. ha kicsit is értően olvastad volna, amit írtam, pont azon volt a hangsúly, hogy kapják össze magukat, ehhez kérjenek segítséget. A védőnőnek nem kell észt adnia, pillanatnyilag elég, ha konkrét utasításokat, tanácsokat ad, amiket ha kicsi jó érzés is van a szülőkben, megfogadnak. Ha még nincs annyi eszük, hogy megértsék, miért nem kéne drogozni, egyelőre az is elég, ha csak nem teszik, mert a védőnő azt mondta. Azért különbözik a látásmódom a tiédtől,, mert láttam magam körül nem egy olyan esetet, ahol a 9 hónap alatt, illetve a baba megszületése után bámulatraméltóan felnőtt a feladathoz a szülőpár, és láttam olyat is, ahol nagyon tervezett babával nem tudott mit kezdeni anyuka, mert hiába volt két diplomája és hiába olvasott el mindent a neten, a terhességnek, szülésnek és csecsemőgondozásnak csak a rózsaszín ködös részére volt felkészülve. Ő is felnőtt egyébként a feladathoz, de kellett neki bő három hónap.


Szóval még egyszer, hogy ne értsük félre egymást: nem azt írtam, hogy minden ostoba, drogos tini szüljön a vakvilágba, hanem, hogy előbb meg kell próbálni változtatni, főleg, ha a szándék is megvan, ehhez segítséget kell kérni és nyújtani, és nem az abortuszt kéne ajánlgatni fűnek-fának a fentiek _helyett_.

2015. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem mondta azt konkrétan, hogy fogja meg magát és menjen abortuszra, csak leírta a tényeket, miszerint jelen állás szerint nekik baromira nem való a gyerek! Ami meg nem jelent egyet azzal, hogy abortuszra kell menni.

És igen, össze kéne szedniük magukat, de szerinted, tedd a szívedre őszintén a kezed, összefogják? A csaj úgy be volt állva, hogy bárki meg..ughatta volna, a pasi meg ki tudja mióta drogozik. Ja, és egyáltalán nem tervezték a gyereket. A csaj nem tudja, mondja-e el vagy hogy mondja el az apukának...És szerinte nem is nagy cucc, ha füvezik apuka. Ergo, szerinted majd pikk-pakk jó útra térnek, többet ilyet nem csinálnak, a pasi leteszi a füvet és hirtelen felelősségteljes emberekké fognak válni? Kétlem...De hidd el, hogy kívánom, hogy a baba érdekében szedjék össze magukat, de ha erre képtelenek, akkor lehet, hogy ide nem kéne a gyerek...De tényleg.

2015. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszolóra reagáltam.
2015. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel, hogy vagy 18-24 évig minden teher a te nyakadon lesz, ami a gyerekkel jár, mert egy emberre, aki "be van állva", nem hogy gyereket, de nagyjából semmit sem lehet bízni.
2015. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

8-as vagyok

Továbbra is fenntartom a javaslatomat.

A lány naiv és éretlen, aki idegenek tanácsát várja egy olyan élethelyzetben, amit a pasijával kellene megbeszélnie.

A pasi egy éretlen, füves majom, aki részegen és bedrogozva a félig alvó barátnőjét is képes valahogy felcsinálni.

Ja, attól még nem lesz rendes és felelősségtudó valaki, mert van munkahelye.

2015. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
10%

Egyáltalán nem biztos hogy terhes vagy attól hogy egy hetet késett a mensesed és pozitív volt a teszted.

Én ilyen pasinak nem szülnék gyereket, hacsak nem akarod egyedül felnevelni állandó viharban.

2015. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Hol olvastatok olyat,hogy èn is be voltam rugva meg füvezve???Soha nem szoktam füvezni,mert nem birom,rosszul vagyok tőle.Inni is nagyonritkàn szoktam.Biztos hogy terhes vagyok voltam orvosnàl van egy petezsákom benne baba még nincs 4hét 5 nap ez van a papírra írva majd jövő héten megyek vissza uh-ra
2015. júl. 25. 23:27
 28/30 A kérdező kommentje:
Szval a lényeg az hogy a párom volt szétcsúszva nem pedig én....Aki azt olvasta hogy én is részeg voltam meg be voltam szívva az benézte nagyon. .Ja és amúgy 26 éves vagyok ,a pàrom pedig 30.
2015. júl. 25. 23:48
 29/30 anonim ***** válasza:
86%
ilyeneknek gyerek jesszusom!!!!gratulálok szét kis család lesztek
2015. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen több eszed lehetne!!

'' nem nagy tragédia ''

Beszarás... Ilyet egy ép eszű ember nem mond arra, hogy valaki füvezik minden nap, és Félálomban rámászik a pasija

Anyukám, sürgősen nőljél fel agyilag, mert a tv-ben fogunk mjd látni titeket

2015. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!