Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi melltartót szeretné...

Terhességi melltartót szeretnék rendelni neten. Nincs tapasztalatom, ezért kérem a segítségeteket. Linkelek pár képet: szerintetek melyik a megfelelő?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]



2015. júl. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne rendelj neten. Csak próbálással tudod megállapítani, hogy melyik fazon passzol. A bronpix cuccai ráadásul állandóan el vannak számozva és rossza minőségük.
2015. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

H&M-ben van jó melltartót, ami merevítő nélküli, és később a szoptatáshoz is tudod használni, de szerintem is menj el személyesen felpróbálni:

Itt találsz párat, ha lentebb scrollozol

[link]

2015. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet, hogy megpróbálom a személyes vásárlást. Elfelejtettem ideírni, hogy nem vagyok az a nagyon vékony alkat, nekem legalább 90-es melltartó kellene, az meg nincs a H&M-ben. Próbáltam ott venni, mert láttam, hogy megfelelő lenne a típusa, csak nem volt rám való méret. :(

A segítségeteket, tanácsaitokat még egyszer nagyon köszönöm!

2015. júl. 25. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
És milyen kosár méret. Nem tudod a pontos méreted. Ajánlom a valentin fehérnemű boltot. Minden méret van, profi kiszolgálás és remek minőség.
2015. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És árkategöriában milyen?
2015. júl. 26. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!