Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozgás esetén jelentkező,...

Mozgás esetén jelentkező, erősen szúró (éles) fájdalom bal oldalt az alhas és a comb találkozásánál?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. A fájdalom csak a bal lábam mozgatásánál jelentkezik - akár fekszem, ülök vagy mozgok. Délután kezdődött, semmi extrát nem csináltam ma, tehát nem hinném, hogy meghúztam volna magam. Nőgyógyászom szabin, telefonja kikapcsolva. Egyébként más bajom nincs, nem vérzek, nem görcsöl a méhem vagy ilyesmi.

Szerintetek bemenjek ezzel az ügyeletre? Vagy - mivel holnap megyek először a védőnöhöz- ez ráér holnapig? Ő egyébként tud szívhangot nézni ilyen korán? Aggódom, nehogy valami baj legyen a babával:(


2015. júl. 27. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedono ilyen koran nem hallgat szivhangot az biztos. En azt mondom nem kell ugyelet, mert szerintem a mehszalagok huzodasat erzed. Akkor kell ugyelet, ha verzel, barnas folyasod van vagy erosen verzel. Szerintem.
2015. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A netet bújom 1 órája és én is erre jutottam. Amúgy hátrahajló méhem van és elvileg ilyenkor jobban meg kell nyúlniuk a szalagoknak. Hogyha rosszabb lesz akkor bemegyek az ügyeletre, maximum bunkók lesznek mint mindig...
2015. júl. 27. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tanacsos a netet olvasgatni... amugy az durva, hogy a fizetett dokidat nem lehet elerni telefonon.
2015. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amugy huvelybe nyillalas is belefer.
2015. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat a dokival nincs valami szemelyes kapcsolatom, eddig 2x voltam nala, es ugyan maganklinika, de en egy forintot sem fizetek neki, mert a cegem biztositja cafeteria reszekent szamomra az egeszsegugyi ellatast itt - ennek resze a terhesgondozas is vervetellel, ultrahanggal meg mindennel egyutt.
2015. júl. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!