Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy csak este...

Az normális, hogy csak este lefekvésnél fájdogál a hasam s ott lent olyan mintha szét akarnék szakadni? Remélem nincs baj. Holnap leszek 19 hetes

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 22:43
 1/3 NikiDávid ***** válasza:
Szia én pont most töltöttem a 18 hetet, és az éjszaka közepén melyseges fájdalomra ébredtem, ilyen meg nem volt igazábol csak sejtéseim vannak, nem volt hüvely fertözésed amit kezeltél napokban lehet igy reagálrá, az orvosom arra tippelt.mivel nem.hiztam egy kilot sem igy most fordul be a baba vagyis lefele és kicsi neki helye. Remelem talalsz pontos segitö valaszt! ☺
2015. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most akkor csak fájdogál, vagy majd szét szakadsz? Nem mindegy. Ha nagyon fáj, akkor baj lehet, olyankor ne itt kérdezgess, hanem fordulj azonnal orvoshoz. Bár az már tényleg szinte elviselhetetlenül fájna, szóval tuti nem otthon ülnél vele. (Legalábbis nekem ezt mondta a doki, sőt, azzal nyugtatott, hogy fog fájni még ennél jobban is...haha kedves)

Szóval, ha csak este érzed, hogy fáj, akkor az szerintem normális, mert ahogyan nő a méhed, a tartó szalagok húzódnak és az fájhat érezhetőbben (20. hét körül nő egy nagyobbat az előbbiekhez képest), este meg ugye a csendben még jobban oda fókuszál az ember, míg napközben csinálsz ezt azt, nem annyira veszed észre.

Ha erősebb a hasad (első gyerek, izmosabb has), akkor szintén lehet, hogy ott is jobban húzódik - legalábbis én így értelmeztem amit mondtak.

Van olyan is aki görcsölős.

Hát kb ennyi. Van azóta valami fejlemény? Azért legközelebb amikor mész, mindenképpen beszélj erről az orvosoddal.

2015. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem kezeltem semmivel a hüvelyem.Ma voltam genetikán s babával minden rendben.Csak fájdogál.Ha erősebben fájna tuti nem ülnék itthon.Amikor még menstruáltam akkor is volt ilyen érzésem.Remélem,hogy tényleg csak a szalagok nyúlnak.Augusztus 18.-án megyek orvoshoz
2015. júl. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!