Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok,...

8 hetes kismama vagyok, hüvelyi uh és rákszűrés után 10 napig/naponta 1 pici foltot/halványan barnáztam/doki Magne b6-ot és fekvést írt rá/, hányinger, mellfájdalom, álmosság, hányinger megvannak, egészséges lehet a babám? A barnázás miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
Kedden megyek uh-ra és félek,mert annyi rosszat hallani.Mikor pont 6hetesen voltam uh-n,még csak 18mm-es petezsák látszott.
2010. márc. 7. 16:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs, tesék = tessék. Csak túl gyorsan pötyögtem a betűket.
2010. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást,Bízom benne hogy holnap jó hírrel jövök.
2010. márc. 8. 14:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia, 13.08-as vagyok. És drukkoltam ma Neked! Remélem mindent rendben talált az orvos és csak örömkönnyek csillogtak a szemedben a baba szívhangjának hallatán.
2010. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot!Végül örömkönnyek voltak,de az idióta doki miatt más is.Képzeld,nem értette meg,hogy csak barnáztam,azt is csak egy cseppet naponta.Mindenáron azt hajtogatta,hogy folyamatos vérzés és majdnem misses ab-ra küldött.Kikészültem teljesen.Azért előtte átküldött uh-ra,ott meg vert az én picikém szíve és a petezsák is éles szélű, 1,11mm-es crl-el.Azt mondta az uh-s doki,nem érti miért volt ilyen idióta a másik,mikor tapintásra is minden ok volt,na meg vér és barna egy csepp se.
2010. márc. 9. 16:39
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia, 13.08-as vagyok, és nagyon de nagyon örülök! :))) Reméltem hogy a babával minden rendben lesz.

Viszont az orvost nem értem... lehet rossz napja volt, vagy ennyire félreértett? Gondolom nem fogadott orvos, hanem sima sztk. ( persze ott is vannak lelkiismeretes orvosok ) A lényeg az, hogy ver a szívecskéje, ettől nagyobb boldogság most nem is kell! :) Szívből gratulálok! Most már nyugodj meg és lazíts, a babának is az a legjobb, ha boldog és kiegyensúlyozott a kismama.

Üdvözlet a kismamák között :)

Én 26 hetes vagyok, holnap megyek cukorterhelésre, a tűfóbiámmal együtt...de majd csak kibírom azt a 2 vérvételt, a Párom elkísér.


Boldog babavárást! :)

2010. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sztk-s doki volt,de azt mondják ez amúgy is idióta,nagyon kikészített,utána meg hihetetlenül dühös voltam rá.Remélem pénteken nem ő lesz ott..

A vérvételt én is utálom nagyon-nagyon.:)Majd a párod összeszed,ha elájulnál.:)Én sem egyedül szoktam járni vérvételre,bár az utolsón egyedül voltam életemben először,nagyon büszke voltam magamra.:D

2010. márc. 10. 06:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia, 13.08-as vagyok. Sajnos nem hiába tartottam a tegnapi vérvételtől, nem is tudták elsőre levenni az 5 kémcsővel, csak 1,5 kémcső jött le, utána leállt én meg elájultam. Kis pihenő, fekvés, víz, utána másik karból újra vérvétel, újabb ájulás-közeli élmény. Utána a cukros víz. 2 óra múlva újra vérvétel, az már jól ment. Na ez van, nem bírom a vért és a tűt.


Ha sztk-s doki vizsgált a múltkor, akkor esélyes hogy legközelebb nem Ő lesz, hiszen ált. egy sztk-ban több doki van és naponta váltják egymást, nálunk legalábbis így megy, bár én a félelmeim miatt magándokihoz járok. Drukkolok akkor hogy holnap ne Ő legyen Neked :)

2010. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szegénykém,ennyire rosszul bírtad a vérvételt?
2010. márc. 15. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!